جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات اسکنر اچ پی

تعمیرات اسکنر اچ پی در این مرکز بر اساس استانداردهای جهانی و اصول طرح شده از سوی شرکت سازنده انجام می پذیرد. برخی از استانداردهای مذکور عباترند از:

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر که بالاترین سطح سازگاری را با اسکنرهای اچ پی دارا هستند. همکاری با کارشناسان و مهندسان متخصص. بکارگیری جدیدترین متدها و روش های تعمیر که کارآمد بودن آنها پس از آزمون و خطاهای بسیار به اثبات رسیده است. ضمانت و گارانتی تمامی خدمات و تعمیرات اسکنر اچ پی و …. .

ماشین های اداری که این روزها کاربردشان به خانه ها نیز کشیده شده است، انواع و نسخه های مختلفی دارند که هر کدام برای کاربری های عمومی یا تخصصی روانه ی بازار گشته اند. اسکنرهای اچ پی را میتوان در این میان از محصولات پرکاربرد و حیاتی به شمار آورد. این اسکنرها نیز انواع مختلفی دارند و هر روزه با پیشرفت و دگرگونی بسیاری روبرو میشوند. از این رو نمایندگی اچ پی ، بخش بزرگی از فعالیت خود را در حوزه های مختلفی نظیر فروش و تعمیر، به اسکنرهای اچ پی اختصاص داده است.

تعمیرات اسکنر اچ پی

این نمایندگی به تشکیل کادر ویژه ی فروش، میتواند تمامی نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد و با ارائه ی مشاوره ی قوی، این عزیزان را در راستای انتخاب محصول مناسب یاری کند. نمایندگی اسکنر اچ پی ، در حوزه ی اصلی تعمیر و عیب یابی نیز، فعالیت بسیار زیادی دارد. تمامی خدمات و سرویس های این نمایندگی از عیب یابی گرفته تا تعمیر و ترمیم اسکنرهای اچ پی ، با بالاترین سطح از کیفیت، ارائه خواهد شد. برای کسب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر کاربران، تمامی این سرویس ها با گارانتی و ضمانت نامه ی کتبی همراه است.

نمایندگی اسکنر اچ پی

بخش اعظمی از فعالیت نمایندگی اچ پی به پشتیبانی از انواع اسکنرهای این کمپانی اختصاص دارد. این ماشین ها، به دلیل حساسیت بالایی که در ساختارشان وجود دارد، ممکن است در طول مدت فعالیت خود، با مشکلات مختلفی روبرو شوند. این مشکلات در حوزه های متفاوتی مورد بررسی قرار میگیرند که همکاران ما در بخش های مختلف سایت به آن ها اشاره های مفصلی داشته اند. آن چه در این خصوص حائز اهمیت است، برخورداری از سرویس های پشتیبانی استاندارد و قابل اعتماد است.

نمایندگی اسکنر اچ پی ، ضمن برخورداری از تمامی امتیازات و ویژگی ها، از تجهیزات تخصصی گرفته تا کارشناسان و متخصصان زبده، قادر است تمامی مشکلات جزیی و کلی در عملکرد اسکنرهای اچ پی را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و مرتفع سازد. کاربران اسکنرهای اچ پی ، با مراجعه به هریک از شعب نمایندگی اچ پی، میتوانند از بالاترین سطح استاندارد خدمات پشتیبانی بهره مند گردند.

تعمیر کار نکردن اسکنر اچ پی

کار نکردن اسکنر میتواند یکی از مشکلات رایج در این تجهیزات به شمار آید که محدود به برند خاصی نیست. برای بررسی موضوع ابتدا لازم است برخی از موارد را در خانه بررسی کرد. اولین موضوعی که لازم است کاربر آن را در خانه مورد بررسی قرار دهد، وصل بودن کابل و یو اس بی است.

خرابی دیگری که ممکن است در این دستگاه ایجاد گردد، بروز اشکالات در لنز اسکنر یا لامپ آن است که جهت کسب اطمینان از بروز این اشکال، نشان دادن اسکنر به یک متخصص و کارشناس تعمیرات اسکنر اچ پی ضروری است. این مشکلات هم میتواند به کار نکردن اسکنر منجر شود. حل و مرتفع سازی آن باید در اسرع وقت انجام شود.

رفع سر و صداهای اضافه از اسکنر اچ پی

بسیاری از کاربران از شنیدن صداهای اضافه از اسکنر اچ پی خود ابراز نگرانی میکنند. لازم است بدانید در دستگاه های اسکنر اچ پی معمولاً قفل لامپی جهت محافظت از لامپ اسکنرها نصب میشود که این قفل می بایست حتماً پیش از آغاز به کار دستگاه آزاد گردد. توجه داشته باشید که، پیش از آزاد کردن قفل دستگاه حتماً آن را بر روی سطح صافی قرار دهند.

قرار نگرفتن صحیح دستگاه روی صافی میتواند علت تولید صداهای مزاحم و ناهنجاری شود که در حین کار اسکن شنیده میشود. متخصصان نمایندگی تعمیرات اسکنر اچ پی ، قادرند هر گونه مشکل را که به دامن زدن چنین صداهایی کمک میکند، شناسایی و برطرف کنند.

حل مشکل عدم شناسایی اسکنر اچ پی

در بسیاری از مواقع ممکن است اسکنر توسط سیستم شناسایی نشود. چنین مشکلی را میتوان متداول به شمار آورد. در صورتی که اسکنر اچ پی شما ، با چنین مشکلی روبرو شود، ابتدا لازم است دستگاه را روشن و سپس خاموش کنید. این کار را روی کامپیوترتان هم انجام دهید. اتصالات را فراموش نکنید.

سعی کنید فیش ها و کابل های اتصال اسکنر به کامپیوتر را مجدد بررسی کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. همچنین توصیه میشود حتما از آپدیت بودن نرم افزار های دستگاه اطمینان حاصل کنید. در صورتی که این مشکل همچنان باقی ماند آن را به نمایندگی تعمیرات اسکنر اچ پی ارجاع دهید تا مراحل رسیدگی و تعمیر بر روی آن انجام بگیرد.

رفع مشکل ارور های اسکنر اچ پی

یکی از شایع ترین مشکلات که کاربران اسکنر های اچ پی ممکن است با آن روبرو شوند، مشاهده ی ارور در دستگاه شان است. این ارورها در پنل لمسی مشاهده میشوند. لازم است بدانید که، هر کدام از این ارورها به طور خاص مربوط به نوع مشخصی از اختلال میشود.

این اختلالات انواع مختلفی دارند و میتوانند سخت افزاری یا نرم افزاری باشند. به عنوان مثال، ارور ها گاهی میتوانند دلایل بسیار متعددی داشته باشند. کارشناسان واحد تعمیرات اسکنر اچ پی با شناخت کامل این خطاها و چگونگی برطرف ساختن شان، قادرند هر گونه مشکل مرتبط را در حداقل زمان شناسایی و رفع کنند.

تعمیرات اسکنر اچ پی و دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی

تعمیرات اسکنر اچ پی در این مرکز دربردارنده تمامی خدمات و تعمیراتی است که ممکن است هر یک از کاربران اسکنرهای اچ پی به آن نیاز داشته باشند. اگر چه اسکنرهای اچ پی در مدلها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید میگردند لیکن کاربران این محصول، صرف نظر از مدل دستگاه خویش، می توانند به مرکز تعمیرات اسکنر اچ پی مراجعه نمایند و تمامی خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت کنند.

در این مرکز تمامی خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات اسکنر اچ پی اعم از اسکنرهای حرفه ای، اسکنر خانگی، اداری و اسکنرهای قابل حمل انجام می پذیرد و محدودیت خاصی جهت پذیرش دستگاه و مدل آن وجود ندارد. دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی در بخش زیر معرفی می گردند.

نمایندگی تعمیر اسکنر اچ پی

نمایندگی تعمیر اسکنر اچ پی با در اختیار داشتن دو رکن اساسی تعمیر، یعنی نیروی متخصص و ابزار پیشرفته، با کیفیت ترین خدمات را به کاربران این دستگاه ارائه می دهد. تعمیرکارانی که تعمیر اسکنر را در این مرکز انجام می دهند، کارشناسان ارشد تعمیر ماشین های اداری هستند و از تجربه و مهارت بالایی در این حوزه برخوردار می باشند. بنابراین شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که اسکنر hp مورد نظرتان به شکل حرفه ای بررسی شده ترمیم می گردد. همکاران ما در این مرکز از جدید ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا استفاده می کنند و نوین ترین متدهای تعمیری روز دنیا را برای رفع مشکلات محصول مورد بحث به کار می بندند. ویژگی های ذکر شده باعث شده که در نمایندگی تعمیر اسکنر اچ پی ، هیچ یک از مشکلات این محصول از دید تکنسین ها پنهان نمانده و دستگاه به صورت کامل و بدون نقص ترمیم گردد.

خدمات واحد تعمیرات اسکنر اچ پی

 • تمیز نمودن و تعویض سنسورهای اسکنر
 • تعمیر بورد اسکنر اچ پی
 • تعمیر اسکنر اچ پی و موتورهای اسکنر
 • گردگیری و تعویض سنسورهای اسکنر hp
 • نصب اسکنر و درایوهای مختلف
 • تعویض صفحه شیشه‌ای اسکنر اچ پی
 • تعمیر و عیب‌یابی پورت‌های اینترفیس اسکنرها
 • تعمیر و عیب‌یابی تثبیت‌کننده‌ها
 • تعمیر و عیب‌یابی روکش دستگاه اسکنر
 • تعمیر و تعویض فیلتر اسکنر اچ پی
 • تعمیر اسکنر برادر در بخش تغذیه اسکنرها
 • تعمیر و اصلاح نگاتیو اسکنر اچ پی
 • تعمیر اسکنر اچ پی در بخش لنز
 • تعمیر و تعویض آینه اسکنر
 • تعمیر و تعویض هد دستگاه
 • تعویض و تعمیر سی‌سی‌دی

اخبار اسکنر اچ پی و دیگر خبرها

از میان اسکنرهای عرضه شده به بازار، عملکرد اسکنرهای Sheet-fed بسیار شبیه به اسکنرهای رومیزی است با این تفاوت که این دستگاه در حین اسکن کردن، به جای حرکت دادن هد اسکن کننده، سند را حرکت می دهد. از نظر ظاهری نیز اسکنرهای Sheet-fed به یک پرینتر کوچک شباهت دارند. اسکنرهای Desktop بیشتر جهت مصارف خانگی کاربرد دارند. گروه سوم اسکنرهای Handheld نام دارند. این اسکنرها، برخلاف ۲ نوع قبلی، دستی هستند و کاربر خود می بایست هد اسکن کننده را روی سند حرکت دهد.

دسته آخر اسکنرهای بسیار دقیقی هستند که به اسکنرهای Drum معروفند و در صنعت چاپ مورد استفاده قرار می گیرند. شما کاربران گرامی می توانید اخبار اسکنر اچ پی و دیگر خبرهای مرتبط را از طریق فضای زیر پیگیری نمایید. تخصصی ترین خدمات پس از فروش مرتبط با این محصول را نیز می توانید با حضور در مرکز تعمیرات اسکنر اچ پی دریافت نمایید.

مقالات اسکنر اچ پی و دیگر مقالات

تعمیرات اسکنر اچ پی در این مرکز محدود به مدل و نوع خاصی از این دستگاه نیست و تمامی مدلهای این دستگاه را شامل می گردد. در صورتی که شما نیز کاربر هریک از اسکنرهای شید فد Sheet-fed، دسکتاپ Desktop و یا درام Drum هستید می توانید جهت دریافت خدمات و سرویس های مرتبط به نمایندگی اچ پی مراجعه نمایید.

به یاد داشته باشید بهترین مکان جهت دریافت هرگونه خدمات مرتبط با تعمیرات اچ پی نمایندگی اچ پی است. جهت کسب برخی از اطلاعات فنی مرتبط با تعمیر و ترمیم اسکنرهای اچ پی مطالعه مقالات اسکنر اچ پی و دیگر مقالات خالی از لطف نخواهد بود.

انواع اسکنر اچ پی و دیگر محصولات اچ پی

کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی با معرفی و عرضه هر دستگاه جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بازارهای جهانی، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه اسکنر شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات اسکنر بازیابی گردند.

انواع اسکنر اچ پی و دیگر محصولات اچ پی از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات اچ پی

مرکز تعمیرات اچ پی با بهره‌مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و سال‌ها تجربۀ کارشناسان خویش در حوزه های سخت افزاری و نرم‌افزاری، کلیه خدمات تعمیر را با قیمت‌های مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دهد. به خاطر داشته باشید که در صورت بروز اشکال و اختلال در هرکدام از دستگاه های اچ پی، می‌بایست این محصولات را تنها به نمایندگی اچ پی در ایران بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را برای تعمیرات محصولات اچ پی ندارند، بپرهیزید.

زیرا انجام تعمیرات اچ پی توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه‌های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد. سوالات متداول تعمیرات اچ پی در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی مرتبط با محصولات کمپانی اچ پی به هموطنان گرامی در ایران است. کمپانی اچ‌پی منتج از رویاهای دو دانش‌آموخته دانشگاه آستنفورد یعنی دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت بود.

مدیریت نمایندگی اچ پی در ایران مشتری مداری را رکن اصلی فعالیت های این شرکت می داند و اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ اچ پی صورت می‌پذیرد.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری