جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر درام پرینتر hp

تعمیر درام پرینتر hp در کارگاه تخصصی تعمیر پرینتر لیزری و در بخش اختصاصی خود مورد بررسی قرار می گیرد. در این واحد متخصصان و کارشناسان تنها با هدف تعمیر پرینتر hp فعالیت می کنند. این افراد شناخت کافی و دقیقی از این قطعه دارند و به راحتی می توانند مشکلات مربوط به آن را برطرف سازند.

 

تعمیر درام پرینتر hp

درام جزء اصلی دستگاه پرینتر لیزری است که وظیفه انتقال تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ را بر عهده دارد؛ این قطعه در دستگاه های کپی هم وجود دارد. تفاوت درام در دستگاه های کپی و پرینتر، نحوه انتقال تصاویر به درام است که این مسئله موضع بحث ما نیست.

 بر اساس نوع کارایی پرینتر لیزری، درام را برای ایجاد تصویر واضح و شفاف تر انتخاب می کنند. درام از جنس سلنیوم یا مواد حساس به نور پوشیده شده است که این مواد هادی الکتریسیته هستند؛ یک تعمیرکار برای تعمیر درام پرینتر hp باید همه این ویژگی ها و سایر مشخصات این قطعه را دقیقا بشناسد تا آسیبی به این قطعه وارد نیاید.

می دونستی با هر بار شارژ کارتریج بهتره درام پرینتر و عوض کنی؟ اگه میخوای علتش و بدونی چرا در هنگام شارژ کارتریج درام هم باید تعویض شود ؟ رو بخون.

اهمیت تعمیر درام پرینتر hp در چیست؟

اگر در کیفیت پرینت صفحات، مشکلی مشاهده می کنید، مثلا خطوط یا نقاطی غیرعادی روی کاغذ پرینت شده دیده می شود، این مسئله ممکن است مربوط به درام باشد و شاید مجبور باشید گزینه تعمیر درام پرینتر hpرا کنار بگذارید و این قطعه را تعویض کنید.

معمولا پس از هر ٣ بار شارژ کارتریج نیاز است تا درام تعویض شود. برای تعمیر درام پرینتر hp در نظر داشته باشید که درام و تونر کارتریج گاهی از هم سوا هستند که معمولا هم جداگانه تعویض می شوند و گاهی هم بعضی از تونر کارتریج ها به همراه درام هستند که امکان تعویض هم زمان را دارند.

قطعه درام در مسیر چاپ سند نقش حیاتی دارد، البته همه اجزا وظیفه ای برعهده دارند و درام نیز اینگونه است؛ به همین دلیل است که تعمیر درام پرینتر hp از جایگاه اهمیتی بسیار بالایی برخوردار است.

اهمیت تعمیر درام پرینتر hp در چیست؟

خدمات کارگاه تخصصی تعمیر درام پرینتر hp

 • تعویض دارم پرینتر hp
 • تعمیر و ترمیم درام پرینتر hp
 • عیب یابی درام پرینتر hp

سایر خدمات واحد تعمیر پرینتر hp

 • عیب یابی و تعمیر Stapler Unit پرینتر اچ پی
 • تعویض Stapler Unit پرینتر های اچ پی
 • عیب یابی و تعمیر Main Board چاپگر hp
 • تعویض Main Board پرینتر اچ پی
 • تعمیر AC Power در واحد تعمیر پرینتر hp
 • عیب یابی و تعمیر ADF پرینتر hp
 • تعمیرات Optical Unit پرینتر hp
 • عیب یابی و تعمیر SPF پرینتر اچ پی

 

 • عیب یابی و تعمیر Duplex پرینتر hp
 • عیب یابی درام پرینتر لیزری در مرکز تعمیر درام پرینتر hp
 • عیب یابی و تعمیر Sorter پرینتر اچ پی
 • عیب یابی و تعمیر Finisher پرینتر hp
 • تعمیر دولوپر پرینتر hp
 • تعمیر فیوزینگ پرینتر hp
 • عیب یابی و تعمیر Paper Stop Unit پرینتر hp

 

واحد تعمیرات پرینتر hp

در کارگاه اختصاصی تعمیر پرینتر hp همه امکانات فراهم است تا تعمیرکار در مرحله نخست از این دستگاه عیب یابی درستی داشته باشد و سپس مسیر تعمیر را به درستی انتخاب کند و پیش ببرد.

در این واحد، هر یک از قسمت های پریتنر های hp – لیزری، جوهر افشان، همه کاره و…-  از جمله کارتریج، دارم، هد، کاغذ کش، سینی کاغذ، تنظیمات، فیوزینگ، فوم رولر، مگنت و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و به طور تضمینی فیکس می شود و در نهایت اگر مشکلات نرم افزاری نیز برای دستگاه پیش آمده باشد، همه آنها برطرف شده و دستگاه سالم به کاربر تقدیم می شود.

تعمیرات hp

حوزه فعالیت تعمیرات hp بسیار گسترده و وسیع است، زیرا حوزه تولیدات این کمپانی طیف گسترده ای دارد و دستگاه ها و ماشین های اداری بسیاری را شامل می شود.

واحد تعمیرات hp برای ارائه خدماتی بهتر و با کیفیت تر، تعمیرات هر یک از دستگاه های مختلف کمپانی hp از جمله  تعمیر پرینتر، دستگاه کپی، فکس، لپ تاپ، تبلت و … را در کارگاه اختصاصی خود انجام می دهد و از تعمیرکاران مجرب همان حوزه مدد می گیرد تا با استفاده از تجهیزاتی برتر، خدماتی برتر ارائه دهند.

نمایندگی hp

در نمایندگی hp همه امکانات فراهم است تا کاربر hp با خیال راحت هر یک از محصولات این کمپانی را که در نظر دارد، تهیه کند. در این نمایندگی کاربر در رأس امور است. کاربر است که تعیین می کند نمایندگی رسمی hp چه طور، چگونه و در چه حوزه ای فعالیت داشته باشد تا زنده بماند.

کاربر است که برای نمایندگی hp انگیزه ایجاد می کند تا این نمایندگی همه خدمات مربوط به فروش و سرویس های پس از فروش همه محصولات hp را تهیه کند. در نمایندگی hp کارشناسان و همکاران در بخش فروش در نخستین گام برای کاربر جلسات مشاوره ای رایگان و تخصصی تشکیل می دهند و او را درباره آنچه که می خواهد بخرد؛ کاملا مطلع و آگاه می سازند.

نمایندگی اچ پی با فعالیت های قانونی و طبق مقررات خود، این امکان را به کاربر می دهد تا خدماتی ناب و منحصر، اصل و شرکتی دریافت کند و از کیفیت همه خدمات رضایت کامل داشه باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با واحد فروش نمایندگی hp تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری