جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات پروژکتور اچ پی

تعمیرات پروژکتور اچ پی نیازمند مهارت و دانش می باشد. پروژکتور های اچ پی یکی از محصولات کاربردی محسوب می شوند. مشکلاتی مثل خاموش شدن خود به خود لامپ پروژکتور، نفوذ گرد و غبار در دستگاه و همچنین افزایش دمای آن منجر به خرابی پروژکتور می شود.

سیستم این دستگاه بسیار حساس است به همین دلیل لازم است در تعمیرات پروژکتور از متخصصان استفاده کنید. تعمیرات پروژکتور اچ پی یکی از سرویس هایی است که در این نمایندگی به صورت تخصصی ارائه می شود. بهره مندی این واحد از به روز ترین تجهیزات روند تعمیرات را تا حد قابل توجهی سرعت بخشیده است.

تعمیرات پروژکتور اچ پی

نمایندگی پروژکتور اچ پی

نمایندگی پروژکتور اچ پی اختصاصا در زمینه پروژکتور های اچ پی فعالیت می کند و تنها در زمینه فروش، پس از فروش و تعمیرات پروژکتور اچ پی خدمات ارائه می دهد. این نمایندگی خدمات بسیار متنوعی را برای کاربران خود تدارک دیده است.

امروزه استفاده از پروژکتور ها بسیار متداول است. این دستگاه در سالن های کنفرانس، مدارس، دانشگاه ها، آموزشگاه ها و … کاربرد بسیاری دارد. برای اینکه پروژکتوری بتواند مدت ها به کار و عملکرد خود ادامه دهد، باید درست از آن استفاده شود. در غیر این صورت مسیر فرسودگی را خیلی سریع تر از حد معمول پیش می گیرد و از کار می افتد. نمایندگی پروژکتور اچ پی انبوهی از خدمات را در حوزه فروش و تعمیرات پروژکتور اچ پی برای کاربران این محصول تدارک دیده است. این نمایندگی تحت نظارت و حمایت مستقیم مرکز سخت افزار ایران است. از همین جهت تمام خدمات خود را با مجوز های معتبر و کتبی ارائه می دهد. پروژکتور مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری به طور ناخودآگاه مسیر فرسودگی را پیش می گیرد. اگر به اندازه کافی به سلامت آن توجه نکنیم، خیلی زود با مشکلات خیلی شدید روبه رو می شویم.

خدمات واحد تعمیرات پروژکتور اچ پی

خدمات این واحد شامل ترمیم و تعمیر قطعات داخلی پروژکتور، رفع تمام عیوب پیش آمده برای این دستگاه و تعویض قطعات فرسوده می باشد. تعمیرات در این واحد توسط کارشناسان و مهندسان مجرب انجام می شود. تلاش کارشناسان در این واحد بر ترمیم و تعمیر قطعات است، با این وجود گاهی ناچار به تعویض قطعات فرسوده هستیم. تمام قطعات تعویض شده تنها با نمونه ی اورجینال آن ها جایگزین می شوند.

تعمیر شاتر پروژکتور اچ پی

شاتر یکی از بخش های داخلی پروژکتور است. شاتر از يک يا چند تيغه گردان تشکيل شده است و بين نور و فيلم قرار مى‌گيرد. زمانی که پروژکتور شروع به کار می کند، اين تيغه ‌ها به‌ طور متوالى از جلوى روزنه دريچه فيلم عبور مى‌کنند. زمانى که شاتر باز باشد، نور را از خود عبور داده، نور حاصله از فيلم گذشته و تصوير فيلم را بر روى پرده منعکس می کند.

زمانى که شاتر بسته باشد، هيچ تصويرى روى پرده وجود ندارد، ولى ثبات بصرى چشم انسان باعث می شود که ما تصاوير را به ‌هم پيوسته و داراى تداوم ‌ببينيم. نمایندگی تعمیرات پروژکتور اچ پی، تعمیر شاتر پروژکتور اچ پی را به کمک تکنسین های متخصص و ماهر انجام می دهد.

تعمیر چنگک پروژکتور اچ پی

چنگک یکی از بخش های داخلی پروژکتور ها از جمله پروژکتور اچ پی است. این بخش از پروژکتور برای کاربران خیلی شناخته شده نیست و بیشتر تعمیرکاران و تکنسین ها آن را می شناسند. وظیفه چنگک در پروژکتور عبور دادن فيلم در داخل پروژکتور است. زمانى که شاتر بسته باشد، دنده‌ هاى چنگک در سوراخ ‌هاى فيلم قرار گرفته، آن را به حرکت در آورده و به ‌طرف پايين مى ‌کشد؛ در مواقعى که شاتر باز باشد، چنگک آزاد بوده و فيلم حرکتى ندارد.

در صورتى‌ که از پروژکتور با سرعت معمولى استفاده کنيم، (۲۴ فريم در ثانيه) تعداد چرخش چنگک ۲۴ بار در ثانيه خواهد بود. خرابی همین چنگک با همین کارکرد نسبتا ساده، مانع از نمایش تصویر می شود. از همین جهت با خرابی این قطعه باید به موقع و سریع برای تعمیر چنگک پروژکتور اچ پی اقدام کنیم و از نمایندگی تعمیرات پروژکتور اچ پی برای رفع اختلالات آن کمک بگیریم.

رفع خرابی تصویر پروژکتور اچ پی

خرابی تصویر در هر پروژکتوری تمام عملکرد آن را زیر سوال می برد. همه پروژکتور ها از جمله پروژکتور اچ پی، باید عمود بر سطح نمایش قرار بگیرند تا کیفیت تصویر آنها حفظ شود. اگر به این نکته توجه نکنیم، با مشکل پیچیدگی تصویر روبه رو می شویم. با روش های مختلفی می توان خرابی تصویر پروژکتور اچ پی را رفع کرد.

از جمله راه های رفع مشکل خرابی تصویر پروژکتور اچ پی تمیز کردن و کالیبره مجدد ماژول رنگ یا تعویض صفحات پلاریزه، تعویض تراشه DLP، تمیز کردن گرد و غبار در بخش‌های نوری یا اپتیکال و تعویض لامپ است. نمایندگی تعمیرات پروژکتور اچ پی با استفاده از ابزار و تجهیزات دقیق عیب یابی، می تواند علت خرابی را با دقت بالا شناسایی و سپس رفع کند.

تعمیر لنز پروژکتور اچ پی

لنز پروژکتور یکی از بخش های مهم این دستگاه است که ممکن است به هر دلیلی درگیر ایراد و اختلال شود. خرابی هر بخش از پروژکتور همیشه به خرابی تصویر منتهی می شود. اگر به طور صحیح و با رعایت تمام اصول از دستگاه خود استفاده کنید، می توانید انتظار طول عمر بیشتری برای پروژکتور خود داشته باشید.

لنز پروژکتور باید ماهی یک بار تمیز شود تا تصاویر با کیفیتی از پروژکتور ارسال شود. تعمیر لنز پروژکتور اچ پی ظرافت های بسیاری دارد. این سرویس تعمیراتی به صورت تعمیر در محل نیز قابل اجراست و توسط نمایندگی تعمیرات پروژکتور اچ پی ارائه می شود.

تعمیرات پروژکتور اچ پی

تعمیرات پروژکتور اچ پی و دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی

تعمیرات پروژکتور اچ پی یکی از واحد های تعمیرات اچ پی در این نمایندگی می باشد و سایر واحد ها مربوط به محصولات دیگر کمپانی اچ پی مثل: پرینتر، لپ تاپ و … هستند. هر یک از این واحد ها به صورت تخصصی در زمینه ی تعمیرات یکی از دستگاه های اچ پی فعالیت می کنند.

تمام خدمات ارائه شده در این واحد ها با بهره مندی از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. حضور متخصصان و مهندسان حرفه ای به کیفیت خدمات ارائه شده در این واحد ها افزوده است.

اخبار پروژکتور اچ پی و دیگر خبرها

تمامی خبر های مربوط به پروژکتور اچ پی در کوتاه ترین زمان در این بخش بارگذاری خواهد شد. همکاران ما در این واحد به روز ترین اخبار مرتبط با این محصول را در اختیار کاربران قرار می دهند. دیگر خبر های مرتبط با کمپانی اچ پی در بخش های مربوطه ارائه می شوند. کاربران می توانند تمام اخبار اچ پی مورد نیاز خود را در این بخش پیگیری کنند.

مقالات پروژکتور اچ پی و دیگر مقالات

نویسندگان ما در تلاش هستند تا بهترین و کاربردی ترین مقالات و اطلاعات مربوط به پروژکتور اچ پی را در اختیار کاربران قرار دهند. مقالات مرتبط با سایر محصولات اچ پی در این بخش قابل مطالعه می باشد. کاربران می توانند برای کسب اطلاعات در زمینه ی انواع محصولات اچ پی به بخش مقالات اچ پی سایت مراجعه کنند.

انواع پروژکتور اچ پی و دیگر محصولات

شرکت اچ پی علاوه بر تولید انواع پروژکتور در زمینه های دیگر هم به تولید محصول پرداخته است. محصولات دیگر اچ پی شامل انواع تبلت، پرینتر، لپ تاپ، کارتریج، اسکنر و … می باشد. تمامی این محصولات در نمایندگی اچ پی قابل تعمیر می باشند. جدید ترین محصولات اچ پی در این بخش معرفی شده اند. کاربران می توانند برای دسترسی به اطلاعات پروژکتور های اچ پی و سایر محصولات  شرکت به این بخش مراجعه کنند.

سوالات متداول تعمیر پروژکتور اچ پی

کارشناسان ما در بخش سوالات متداول اچ پی تمام سوالات کاربران در خصوص تعمیر پروژکتور اچ پی را پاسخگو خواهند بود. کاربران در این قسمت می توانند متداول ترین سوالات در زمینه ی پروژکتور اچ پی را مطالعه کنند و اگر جواب مورد نیاز خود را نیافتند پرسش خود را مطرح کنند. همکاران ما در این قسمت آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما خواهند بود.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی رسمی اچ پی تمام خدمات تخصصی مرتبط با محصولات کمپانی خود را به شما ارائه می کند. دو هدف همیشگی این نمایندگی مجاز حمایت از مشتری و حفظ تعهدات می باشد. این نمایندگی در دو بخش به حمایت از مشتریان می پردازد؛ اول بخش فروش و دیگری خدمات پس از فروش است. فروش انواع محصولات اچ پی در این نمایندگی انجام می شود. محصولات اچ پی در این نمایندگی به صورت اورجینال عرضه می شوند.

در زمینه ی فروش مشاوران ما آماده اند تا بهترین اطلاعات را به شما ارائه کنند، این مشورت به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری برای خرید دستگاه داشته باشید. همان طور که می دانید خدمات پس از فروش شامل گارانتی می

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری