جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

پرینتر لیزری اچ پی

پرینتر لیزری اچ پی برای چاپ تصاویر و متون از اشعه های نور یا لیزر استفاده می کند. مخزن رنگ پودری به نام کارتریج لیزری یا تونر دارد. پودر رنگ پرینتر لیزری تونر نامیده می شود و گاهی به همین دلیل به این نوع از پرینترها، پرینتر تونری هم گفته می شود. چاپگرهای لیزری از جمله پرینتر لیزری اچ پی عملکردی شبیه به دستگاه فتوکپی دارند  و می توان گفت که از روی دستگاه های فتوکپی اصلاح شده ساخته شده اند. در مسیر تعمیرات پرینتر، توجه به نوع و مدل دستگاه ضرورت دارد.

پرینتر لیزری اچ پی

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

برای تعمیر پرینتر لیزری اچ پی باید از یک مرکز متخصص و مجرب کمک بگیرید. در واحد تعمیرات پرینتر اچ پی، پرینتر لیزری در تعمیرگاهی مجزا و اختصاصی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. تعمیر این دستگاه با استفاده از سازگارترین تجهیزات و به دست زبده ترین تعمیرکاران انجام می شود. این مرکز معتبر و استاندارد با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته تخصصی ترین خدمات مرتبط با عیب یابی، تعمیر، بهسازی، ارتقاء و ترمیم این دستگاه را ارائه می دهد. همه سرویس های تعمیراتی این واحد مجهز همراه با ضمانت نامه های کتبی و رسمی است.

خدمات تخصصی مرکز تعمیرات پرینتر لیزری hp

 • اجرای تنظیمات لیزر و ارورهای مربوطه
 • تمیز کردن لیزر یونیت و بررسی اشکالات مربوط به آن در مرکز تعمیر پرینتر لیزری اچ پی
 • شارژ کارتریج پرینتر رنگی و سیاه و سفید لیزری hp
 • ترجمه ارورهای پرینتر لیزری اچ پی
 • تعمیر گیر بکس و درام کیت پرینتر لیزری اچ پی
 • تعمیر هد و اسکن لیزر پرینتر لیزری hp
 • تعویض و تعمیر فیلم فیوزینگ چاپگر لیزری اچ پی
 • تعویض پد و پیکاپ پرینتر لیزری hp
 • نصب تانک بر روی چاپگرهای لیزری اچ پی
 • جنرال سرویس پرینتر لیزری hp به کمک مرکز تعمیر پرینتر لیزری اچ پی
 • رفع عیوبب کاغذ کش پرینتر لیزری اچ پی
 • رفع عیوب مربوط کیفیت چاپ در چاپگر رنگی لیزری hp

سرویس در محل پرینتر لیزری hp

اگر به هر دلیلی نمی توانید به مرکز تعمیر پرینتر لیزری اچ پی مراجعه کنید، می توانید از خدمات سرویس در محل این مجموعه استفاده نمایید. به این ترتیب بدون نیاز به هیچ جابه جایی، دستگاه شما در اسرع وقت و با بهترین و بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم خواهد شد. به کمک این سرویس تعمیرکار در محل مورد نظر شما حاضر می شود و با ابزار و تجهیزات مدرنی که همراه دارد، پس از عیب یابی دقیق، تعمیر را آغاز خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر hp

نمایندگی تعمیرات پرینتر به کمک مرکز سخت افزار ایران در خدمت همه کاربران این دستگاه است. امروزه استفاده از پرینتر نه تنها در مدارس، ادارات و سازمان های بزرگ و کوچک مرسوم و واجب است بلکه بسیاری از منازل نیز این دستگاه را در اختیار دارند تا نیازهای روزانه خود را تامین کنند. در نمایندگی تعمیرات پرینتر مهم نیست که شما کاربر کدام مدل از پرینتر و کدام کمپانی هستید. مهم این است که دستگاه معیوبی دارید و به دنبال مرکزی مجاز و استاندارد هستید تا دستگاه خود را تعمیر کنید.

در این نمایندگی مجاز و معتبر صفر تا صد خدمات در حوزه تعمیرات پرینتر در اختیار کاربران قرار می گیرد. در کنار سرویس ها دوره ای و تعمیراتی می توانید مرغوب ترن و سازگار ترین مواد مصرفی و اولیه را مطابق با نوع و مدل پرینتر خود فراهم سازید. علاوه بر همه این فاکتورهای مفید و کاربردی که مخصوص تنها نمایندگی تعمیرات پرینتر در ایران است، آرشیوی مجهز از لوزم جانبی و تعویضی نیز در اختیار است که همه نیاز کاربر به تعویض هر قطعه از این دستگاه را برطرف می کند.

نمایندگی پرینتر اچ پی

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی درگاهی امن و ایمن است که خدماتی منحصر به فرد به کاربر ارائه می دهد. این درگاه امن تحت حمایت مرکز سخت افزار ایران است. در این نمایندگی رسمی می توانید در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات اچ پی، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنید. می توانید اطمینان حاصل کنید که سرویسی بی نظیر و بی رقیب را در اختیار گرفته اید که تامین کننده تمامی نیاز های شما خواهد بود.

کمپانی اچ پی در حوزه های مختلفی از فناوری و تکنولوژی فعالیت دارد و به تناسب این فعالیت، محصولات مختلفی را تولید و روانه بازار می کند. نمایندگی اچ پی در کرج با فعالیت های تماما قانونی همه این محصولات را به کمک مرکز سخت افزار ایران، حمایت می کند و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به کاربر ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری