تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در این مرکز با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری این دستگاه به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

تیم تعمیرات دستگاه کپی اچ پی این مرکز نیز به دلیل حضور در دوره های تخصصی، تسلط کاملی بر ساختار این دستگاه داشته و با پیشرفته ترین ترفندهای تعمیر آشنایی دارند. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه های خویش، با مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی تماس بگیرید و از تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید.

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی اچ پی

برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی اچ پی نمی توانید وارد هر مرکز تعمیراتی شوید و انتظار دریافت خدمات با کیفیت و مطمئن را داشته باشید. این شما هستید که تعیین می کنید چه نوع خدماتی را با چه درجه ای از کیفیت دریافت کنید. امروزه مراکز بسیاری هستند که خود را به عنوان یه تعمیرگاه تخصصی دستگاه کپی معرفی می کنند، اما حقیقتا نمی توان به همه آنها اعتماد کرد و با اطمینان از آنها خدمات دریافت نمود.

برای اجرای تعمیرات دستگاه کپی اچ پی به صورت تخصصی و حرفه ای نه تنها تکنسین باید مهارت و تجربه کافی داشته باشد، بلکه ابزار و تجهیزات هم باید کامل و به روز و پیشرفته باشند تا هم عیب یابی به درستی انجام شود و هم تعمیر به خوبی اجرا شود. برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی اچ پی هیچ جایی را بهتر و مطمئن تر از مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی پیدا نخواهید کرد. این مرکز فوق تخصصی خدمات خود را با ضمانت نامه های معتبر ارائه می دهد. تضامین معتبر و کتبی شما را از دریافت خدماتی با کیفیت مطمئن می سازد. یادآوری می کنیم که در این مرکز تخصصی خدمات تعمیر در محل بدون هیچ محدودیتی ارائه می شود و همه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را رفع می کند.

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

تعمیر مین برد کپی اچ پی

اگر مین برد دستگاهتان خراب شده است، نگران نباشید؛ برای تعمیر مین برد دستگاه کپی اچ پی از مرکز تخصصی تعمیرات کپی اچ پی کمک بگیرید. مین برد قطعه مهمی در دستگاه کپی است که خرابی و اختلالات آن به سایر بخش های دستگاه نیز سرایت می کند. مین برد قطعه ای سخت افزاری از دستگاه کپی است که وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. تعمیر این قطعه نیازمند بررسی های دقیق و تخصصی در سطح نرم افزار و سخت افزار است. کارشناسان ما این قطعه را به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و حرفه ای بررسی می کند و پس از تشخیص ایراد و اختلال موجود، تعمیر را اجرا می کنند.

 تعویض درام کپی اچ پی

مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه کپی اچ پی برای تمیز کردن یا تعویض کردن درام دستگاه شما از حضور تکنسین های ماهر و با تجربه کمک می گیرد. درام هم به اندازه سایر قطعات دستگاه کپی در تولید یک کپی بی عیب و نقص نقش دارد. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول انتقال تصویر بر روی کاغذ است. گاهی درام به حدی آسیب دیده است که قابلیت تعمیر ندارد و فقط باید تعویض شود. به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و سریع تر است. فراموش نکنید که باید درام را از ضربه و فشار حفظ کنید. آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید و همیشه آن را تمیز کنید تا کیفیت دستگاه حفظ شود.

تعمیر چیپست کارتریج کپی اچ پی

وقتی پیغام هایی نظیر Toner exhausted، Toner empty، Toner low، Cartridge change، Cartridge Replace را در دستگاه خود مشاهده می کنید، باید به فکر تعویض یا شارژ کارتریج خود باشید. اگر با شارژ و تعویض کارتریج این پیغام ها محو نشدند، باید بدانید که چیپست کارتریج خراب شده است. ریست کردن، غیر فعال کردن و تعویض کردن راه حل هایی برای تعمیر چیپست کارتریج کپی اچ پی است. در مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه کپی اچ پی به راحتی می توانید این مشکل را برطرف کنید.

تعمیر کاغذکش کپی اچ پی

کاغذکش وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد. اگر با مشکل و اختلالی روبه رو باشد، نمی تواند عملیات چاپ را انجام دهد و به طور کلی دستگاه را از کار می اندازد. تعمیر کاغذکش کپی اچ پی یک نمونه از خدمات و سرویس های مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه کپی اچ پی است که با کیفیت برتر ارائه می شود. صدای ناهنجار دستگاه کپی، چروک شدن و کرکره شدن کاغذ، سرعت و عملکرد پایین، گیر کردن کاغذ در ورودی کپی و گیر کردن کاغذ در قسمت خروجی از جمله مشکلات بخش کاغذکش دستگاه کپی است. مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه کپی اچ پی صفر تا صد مشکلات این بخش از دستگاه را نیز برطرف می کند.

خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

 • تعمیر دستگاه کپی و ریست آن (Reset Factory)
 • عیب‌یابی و تعمیر LSU Unit در مرکز تعمیر دستگاه کپی
 • تعویض ADF دستگاه کپی
 • تعویض SPF دستگاه کپی
 • تعویض Developer Unit دستگاه کپی اچ پی
 • تعویض Finisher دستگاه کپی
 • تعویض Sorter دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی
 • و هرگونه خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی اچ پی
 • شارژ و تعویض کارتریج دستگاه دیجیتال کپی اچ پی
 • پر کردن Toner
 • ارائه هر گونه مشاوره در زمینه شیوه‌ کار و نگهداری دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی اچ پی
 • خطایابی بخش اسکن دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها
 • اصلاح مشکلات مربوط به مسیر حرکت کاغذ
 • شارژ پودرهای سبک و سنگین دستگاه
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه
 • اصلاح و تعمیر اختلالات مربوط به مسیر خروج کاغذ
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی اچ پی
 • تعویض Discharge
 • تعمیر AC Power
 • تعمیر قسمت High Voltage دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیرات دستگاه کپی اچ پی و مشکلات مربوز به Main Board
 • تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه کپی مربوط به بخش Blank Lamp
 • رفع خطاهای مربوط به بخش درام
 • تعمیر برد فرمتر دستگاه کپی اچ پی
 • تست و تنظیم دستگاه با استفاده از نقشه و کدهای مربوط به هر مدل از دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در بخش فیوزینگ و تعویض آن در صورت نیاز
 • اصلاح مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی اچ پی
 • تشخیص عیوب و اختلالات قطعات الکترونیکی دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها
 • تعمیرات دستگاه کپی اچ پی مبتنی بر اصول Service کارخانه‌ای دستگاه کپی اچ پی
 • به‌کارگیری برنامه‌های فوق تخصصی دستگاه کپی اچ پی
 • انجام هرگونه سرویس و تعمیر دستگاه‌ کپی قدیمی

اخبار، مقالات و سوالات متداول دستگاه کپی اچ پی

نمایندگی اچ پی در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر این کمپانی محبوب و خوش‌نام در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد، توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو و گسترش امکانات خویش، رضایت بیش از پیش مشترکان خویش را کسب نماید. شما کاربران گرامی می توانید جهت پیگیری آخرین اخبار دستگاه کپی اچ پی و دیگر خبرها به بخش زیر مراجعه نمایید.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات اچ پی با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود. بعلاوه در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی اچ پی برای شما میسر نمی‌باشد می‌توانید به بخش زیر مراجعه کرده و مشاوره‌های انجام شده در زمینه محصولات اچ پی را مطالعه نمایید. مقالات دستگاه کپی اچ پی و دیگر مقالات نیز راهگشای شما کاربران گرامی خواهند بود.

همچنین در همین راستا کارشناسان ما در بخش تعمیرات اچ پی شرایطی فراهم ساخته اند تا پاسخگوی تمامی سوالات متداول تعمیرات تخصصی اچ پی شما هموطنان گرامی درباره ساختار، پیکر، اشکالات و عیوب احتمالی پیش آمده در دستگاه های اچ پی باشند.

پاسخگویی و راهنمایی کارشناسان ما سبب می گردد تا شما کاربران گرامی توان آن را داشته باشید تا برخی اشکالات ساده ایجاد شده در دستگاه ها را به دست خود رفع و برطرف نمایید. با مراجعه به این بخش شما می‌توانید ضمن مطالعه دیگر پرسش‌های طرح شده از سوی کاربران، سوالات خود را با مهندسان نمایندگی اچ پی در ایران در میان گذاشته و پاسخهای مورد نیاز خویش را دریافت دارید. سوالات متداول تعمیر دستگاه کپی اچ پی نیز در بخش زیر پاسخ داده خواهند شد.

انواع دستگاه کپی اچ پی و دیگر محصولات

در این بخش برآنیم تا شما را با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری انواع دستگاه کپی اچ پی و دیگر محصولات این برند آشنا سازیم. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات اچ پی با واکاوی انواع دستگاه های این برند ویژگی های کلی و اختصاصی هر یک از آنها را استخراج نموده و از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک می گذارند. جهت دریافت ویژگی های انواع دستگاه کپی اچ پی و دیگر محصولات به این بخش مراجعه نمایید.

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی و دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی

عیب‌یابی و تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در این مرکز با در نظر داشتن و رعایت تمامی پارامترهای ضروری این حوزه انجام می ‌پذیرد. برقراری امکانات استاندارد جهت ایجاد تعامل میان «مشتریان» و «مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی» سبب گشته تا سطح کیفی خدمات در این مجموعه به طور مداوم آنالیز گشته و نواقص احتمالی برطرف گردند.

کارشناسان این مرکز تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند تا خدماتی لایق و سزاوار نام اچ پی را به کاربران آن ارائه دهند. دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی در بخش زیر معرفی می گردند.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی مرتبط با محصولات کمپانی اچ پی به هموطنان گرامی در ایران است. کمپانی اچ‌پی منتج از رویاهای دو دانش‌آموخته دانشگاه آستنفورد یعنی دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت بود. هم اکنون شرکت اچ پی صدها زیرمجموعه در نقاط مختلف دنیا دارد و گام‌های درخور توجه‌ای در مسیر تحولات فن‌آوری در صنعت الکترونیک برداشته است.

نمایندگی اچ پی با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و صبور زمینه‌ای فراهم ساخته تا شما قادر به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز خود گردید. از این پس می‌توانید در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در زمینه خرید هریک از محصولات اچ پی با حضور در این مرکز از تجربه و آگاهی کارشناسان فروشِ نمایندگی اچ پی بهره‌مند گردید.

نمایندگی اچ پی در ایران در تلاش است تا با همکاری نیروهای زبده و مجرب، بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه فروش و تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در ایران به هموطنان گرامی ارائه نماید.

فهرست