جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در این مرکز با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری این دستگاه به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

تیم تعمیرات دستگاه کپی اچ پی این مرکز نیز به دلیل حضور در دوره های تخصصی، تسلط کاملی بر ساختار این دستگاه داشته و با پیشرفته ترین ترفندهای تعمیر آشنایی دارند. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه های خویش، با مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی تماس بگیرید و از تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید.

تعمیرات دستگاه اچ پی

تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی اچ پی

برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی اچ پی نمی توانید وارد هر مرکز تعمیراتی شوید و انتظار دریافت خدمات با کیفیت و مطمئن را داشته باشید. این شما هستید که تعیین می کنید چه نوع خدماتی را با چه درجه ای از کیفیت دریافت کنید. امروزه مراکز بسیاری هستند که خود را به عنوان یه تعمیرگاه تخصصی دستگاه کپی معرفی می کنند، اما حقیقتا نمی توان به همه آنها اعتماد کرد و با اطمینان از آنها خدمات دریافت نمود.

برای اجرای تعمیرات دستگاه کپی اچ پی به صورت تخصصی و حرفه ای نه تنها تکنسین باید مهارت و تجربه کافی داشته باشد، بلکه ابزار و تجهیزات هم باید کامل و به روز و پیشرفته باشند تا هم عیب یابی به درستی انجام شود و هم تعمیر به خوبی اجرا شود. برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی اچ پی هیچ جایی را بهتر و مطمئن تر از مرکز تعمیرات دستگاه کپی اچ پی پیدا نخواهید کرد. این مرکز فوق تخصصی خدمات خود را با ضمانت نامه های معتبر ارائه می دهد. تضامین معتبر و کتبی شما را از دریافت خدماتی با کیفیت مطمئن می سازد. یادآوری می کنیم که در این مرکز تخصصی خدمات تعمیر در محل بدون هیچ محدودیتی ارائه می شود و همه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را رفع می کند.

بعضی وقتا تعمیر درام پرینتر اچ پی امکانپذیره. برای اطلاعات بیشتر با شماره هایی که تو سایت اعلام تماس بگیر 😉

تعمیر مین برد کپی اچ پی

اگر مین برد دستگاهتان خراب شده است، نگران نباشید؛ برای تعمیر مین برد دستگاه کپی اچ پی از مرکز تخصصی تعمیرات کپی اچ پی کمک بگیرید. مین برد قطعه مهمی در دستگاه کپی است که خرابی و اختلالات آن به سایر بخش های دستگاه نیز سرایت می کند. مین برد قطعه ای سخت افزاری از دستگاه کپی است که وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. تعمیر این قطعه نیازمند بررسی های دقیق و تخصصی در سطح نرم افزار و سخت افزار است. کارشناسان ما این قطعه را به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و حرفه ای بررسی می کند و پس از تشخیص ایراد و اختلال موجود، تعمیر را اجرا می کنند.

تعمیر بلید دستگاه کپی اچ پی

یکی از قطعات قابل تعویض بکاررفته در دستگاه‌ کپی اچ پی قطعه ای به نام بلید است. بلید وظیفه پاک کردن تونر باقی مانده بر روی گیرنده نوری یا درام را برعهده دارد. به همین دلیل بروز اشکال در این قطعه سبب ریخته شدن تونرهای اضافی بر روی کاغذ می‌ شود. لبه بلید، از پلاستیک بسیار حساسی تشکیل شده است که خراش و یا دفرمه شدن آن، افت کیفیت چاپ را در پی خواهد داشت. بنابراین سرویس دستگاه کپی باید توسط تکنسین های وارد انجام شود تا به این بخش از دستگاه فشار بیش از اندازه‌ای وارد نشود.

دلیل رایج خرابی بلید کارکرد بالای این قطعه است. برای تعمیرات بلید دستگاه کپی ابتدا سیم شارژر، سپس درام و در نهایت بلید کپی خارج می‌شود. پس از خارج کردن بلید، بررسی‌های مورد نیاز بر روی این قطعه انجام شده و نیاز به تعویض یا تعمیر بلید مشخص می‌شود. در صورتی که میزان آسیب وارده به بلید جزیی باشد و این خرابی تأثیری در نتیجه چاپ نداشته باشد، کارشناسان معمولاً از تعویض بلید صرف‌نظر می‌کنند. توصیه می‌شود مخزن‌های بلید هر چند وقت یکبار تخلیه شود و پاکسازی و تمیز کردن آن بدون استفاده از هر گونه محلولی انجام شود. خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض بلید دستگاه کپی یک کار تخصصی است و می‌بایست توسط کارشناسان انجام شود. در صورت نیاز به این سرویس با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی اچ پی تماس بگیرید.

 تعویض درام کپی اچ پی

مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه کپی اچ پی برای تمیز کردن یا تعویض کردن درام دستگاه شما از حضور تکنسین های ماهر و با تجربه کمک می گیرد. درام هم به اندازه سایر قطعات دستگاه کپی در تولید یک کپی بی عیب و نقص نقش دارد. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول انتقال تصویر بر روی کاغذ است.

 گاهی درام به حدی آسیب دیده است که قابلیت تعمیر ندارد و فقط باید تعویض شود. به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و سریع تر است. فراموش نکنید که باید درام را از ضربه و فشار حفظ کنید. آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید و همیشه آن را تمیز کنید تا کیفیت دستگاه حفظ شود.

تعویض درام کپی اچ پی

خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی اچ پی

 
 • تعمیر دستگاه کپی و ریست آن (Reset Factory)
 • عیب‌یابی و تعمیر LSU Unit در مرکز تعمیر دستگاه کپی
 • تعویض ADF دستگاه کپی
 • تعویض SPF دستگاه کپی
 • تعویض Developer Unit دستگاه کپی اچ پی
 • تعویض Finisher دستگاه کپی
 • ارائه هر گونه مشاوره در زمینه شیوه‌ کار و نگهداری دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی اچ پی
 • خطایابی بخش اسکن دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها
 • اصلاح مشکلات مربوط به مسیر حرکت کاغذ
 • شارژ پودرهای سبک و سنگین دستگاه
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه
 • تعویض Sorter دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی
 • و هرگونه خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی اچ پی
 • شارژ و تعویض کارتریج دستگاه دیجیتال کپی اچ پی
 • پر کردن Toner
 • اصلاح و تعمیر اختلالات مربوط به مسیر خروج کاغذ
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی اچ پی
 • تعویض Discharge
 • تعمیر AC Power
 • تعمیر قسمت High Voltage دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیرات دستگاه کپی اچ پی و مشکلات مربوز به Main Board

انواع دستگاه کپی اچ پی و دیگر محصولات

در این بخش برآنیم تا شما را با ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری انواع دستگاه کپی اچ پی و دیگر محصولات این برند آشنا سازیم. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات اچ پی با واکاوی انواع دستگاه های این برند ویژگی های کلی و اختصاصی هر یک از آنها را استخراج نموده و از طریق فضای ذیل با شما به اشتراک می گذارند. جهت دریافت ویژگی های انواع دستگاه کپی اچ پی و دیگر محصولات به این بخش مراجعه نمایید.

برای تعمیر مین برد دستگاه کپی اچ پی در محل سریع کلیک کن

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی مرتبط با محصولات کمپانی اچ پی به هموطنان گرامی در ایران است. کمپانی اچ‌پی منتج از رویاهای دو دانش‌آموخته دانشگاه آستنفورد یعنی دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت بود. هم اکنون شرکت اچ پی صدها زیرمجموعه در نقاط مختلف دنیا دارد و گام‌های درخور توجه‌ای در مسیر تحولات فن‌آوری در صنعت الکترونیک برداشته است.

نمایندگی اچ پی با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و صبور زمینه‌ای فراهم ساخته تا شما قادر به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز خود گردید. از این پس می‌توانید در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در زمینه خرید هریک از محصولات اچ پی با حضور در این مرکز از تجربه و آگاهی کارشناسان فروشِ نمایندگی اچ پی بهره‌مند گردید. نمایندگی اچ پی در ایران در تلاش است تا با همکاری نیروهای زبده و مجرب، بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه فروش و تعمیرات دستگاه کپی اچ پی در ایران به هموطنان گرامی ارائه نماید.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری