جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی اچ پی در اهواز

پس از درخواست های مکرر متقاضیان و کاربران ساکن استان خوزستان و به خصوص اهواز مبنی بر احداث شعبه ی رسمی نمایندگی اچ پی در سطح این استان، نمایندگی مرکزی اچ پی تمهیداتی ویژه را اندیشید تا این عزیزان بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در حوزه های مختلف فروش و تعمیر محصولات و تجهیزات اچ پی، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین شرایط دریافت نمایند. از آن جا که نمایندگی اچ پی در اهواز به صورت یک مرکزی فیزیکی راه اندازی نشده است، این امکان فراهم شده تا کاربران و متقاضیان بتوانند از طریق ثبت سفارش خود، خدمات مورد نظر را از راه دور دریافت نمایند. این عزیزان میتوانند از همین طریق محصول موردنظر خود را خریداری کرده و یا با ارسال دستگاه معیوب خود، بالاترین کیفیت در خدمات تعمیر و پشتیبانی را دریافت نمایند. پیش از ارسال کالا، مراحل ارسال را در صفحه ی  hp  در  شهرستان ها مطالعه نمایید.

نمایندگی اچ پی در اهواز

خدمات نمایندگی اچ پی در اهواز

خدمات نمایندگی اچ پی در اهواز شامل کلیه ی سرویس های مورد نیاز کاربران و متقاضیان گرامی میشود و دامنه ی بسیار وسیعی دارد. در همین خصوص میتوان به سرویس های عیب یابی و تعمیر انواع لپ تاپ اچ پی، آل این وان و تجهیزات کامپیوتری اچ پی تعمیر و تعویض انواع قطعات تجهیزات اداری اعم از چاپگرهای اچ پی، تجهیزات کپی اچ پی، ویدیو پروژکتورهای hp و … اشاره نمود.

این خدمات مطابق با استانداردهای روز دنیا در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد. همانطور که اشاره شد طریقه ی بهره مندی از این خدمات به گونه ایست که کاربران می بایست محصول معیوب یا قطعه ی خراب را به نمایندگی مرکزی اچ پی ارسال کنند. تیم پشتیبانی این مرکز به محض اعمال خدمات و سرویس های عیب یابی و تعمیر، محصول بازیابی شده را برای صاحبانشان ارسال مینمایند.

نمایندگی اچ پی در اهواز
4/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری