جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لیزر پرینتر اچ پی

یوینت لیزر یکی از قطعات بکاررفته در پرینترهای اچ پی است که خرابی آن تأثیری محسوس بر نتیجه نهایی چاپ خواهد داشت. صرف نظر از علت بروز اشکال در این بخش، آنچه که در زمان تعمیر لیزر پرینتر اچ پی مهم خواهد بود، مراجعه به یک مرکز استاندارد و مجاز است. بی‌توجهی به این مسئله و تعمیر پرینتر در مراکز غیرمجاز، سبب دوچندان شدن اشکالات پیش آمده در پرینتر خواهد شد. در صورت خرابی لیزر، نیاز است تا این بخش از دستگاه به خوبی بررسی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض آن مشخص گردد.

تعمیر لیزر پرینتر اچ پی

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر لیزر پرینتر اچ پی با حضور در مرکز تعمیرات اچ پی قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به متقاضیان ارائه دهند. برخی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر Hp عبارت است از: عرضه مواد مصرفی پرینتر شامل تونر و تعویض آن، عرضه برگ‌های کاغذ سازگار با پرینترهای اچ پی، تعویض قطعات پرینتر (تعویض کابل پاور، تعویض سیم USB، تعویض و تعمیر درام پرینتر ، تعویض و تعمیر هد پرینتر، تعویض و تعمیر کارتریج پرینتر، تعمیر و تعویض در شکسته پرینتر، تعمیر و تعویض LCD چاپگر، تعویض تونر پرینتر و…) و … .

از یونیت لیزر پرینتر اچ پی چه می‌دانیم؟

یونیت لیزر یکی از مهم‌ترین بخش های قرار گرفته در پرینتر اچ پی است. یونیت لیزر خود از بخش های مختلف و حساس دیگری تشکیل شده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به برد لیزر، لیزر، برد موتور گرداننده و آینه ی کوچک عدسی اشاره کرد. در برخی از پرینترها، آینه انتهائی، همان شیار و سنسور دریافت نور لیزر است. وظیفه این آینه، رساندن نور از لیزر به لنز لیزر است. در ادامه، این نور به آیینه‌ی در حال گردش و پس از آن به عدسی اول و در بعضی از دستگاهها به عدسی دوم می‌رسد. ساز و کار تشکیل نور در این یونیت به این صورت است که نور تشکیل شده، به کمک عدسی، به آیینه‌ی آخر برخورد کرده و به کمک شیار قرار گرفته در آن، از یونیت لیزر خارج می‌شود. کاربران گرامی می‌توانند در صورت بروز مشکل در هر یک از این بخش‌ها، از خدمات تخصصی نمایندگی اچ پی در خصوص تعمیرات پرینتر اچ پی ، بهره‌مند گردند.

تعویض لیزر پرینتر اچ پی

تعویض لیزر پرینتر اچ پی زمانی انجام می شود که این بخش به هیچ عنوان قابل تعمیر نباشد. البته تکنسین های تعمیر پرینتر در نمایندگی اچ پی مرکز سخت افزار ایران، برای تعمیر این قطعه تلاش می کنند. با این حال در برخی موارد امکان تعمیر لیزر پرینتر اچ پی وجود ندارد و حتما باید اقدام به تعویض این قطعه کرد. در این صورت مطمئن شوید که قطعه جدید اورجینال است و کیفیت و کارایی لازم برای کار در چاپگر را دارد.

تعمیر لیزر پرینتر اچ پی

برای تشخیص زمان تعمیر لیزر پرینتر اچ پی به موارد زیر دقت نمایید

با درنظر داشتن موارد درج شده در بخش زیر می‌توانید زمان تعمیر لیزر پرینتر اچ پی را تشخیص دهید. خرابی یونیت لیزر عمدتاً با نشانه‌هایی همراه است که با درنظر داشتن آنها می‌توان جهت تعمیر یا تعویض این بخش اقدام کرد. برخی از این نشانه‌ها عبارتند از:

1- کثیفی آیینه ها و لنزهای یونیت لیزر پرینتر اچ پی

2- تار بودن تصویر

3- خرابی سوکت یونیت لیزر

4- در آمدن پین آینه‌ی هندسی شکل یونیت لیزر پرینتر اچ پی، که تاثیرات مخربی بر روی فرایند چاپ می گذارد.

5- هر گونه ناکارآمدی و خرابی مشهود در لیزر

6- تار بودن تصاویر چاپ شده

تخصصی ترین خدمات را از نمایندگی اچ پی بخواهید

نمایندگی اچ پی را می‌توان یکی از پیشگامان حال حاضر در ارائه‌ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات اچ پی دانست. نمایندگی اچ پی این افتخار را دارد که در تمام سال های فعالیت خود، توانسته رضایت تعداد کثیری از کاربران و مشتریان خود را کسب نماید. شعب متعدد نمایندگی اچ پی هم اکنون توجه ویژه ای به ارائه ی خدمات فروش و تعمیر انواع محصولات اچ پی از قبیل لپ تاپ و کامپیوتر، ماشین های اداری و … دارد و در تلاش است تا خدمات مرتبط با این بخش را دربالاترین سطح کیفی ممکن ارائه دهد. کارشناسان حاضر در نمایندگی اچ پی به دلیل برخورداری از دانش فنی و تجربه‌ی مفید چندین ساله، قادرند کلیه ی خدمات عیب یابی و تعمیر این تجهیزات را در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهند. اطمینان از مهارت کارشناسان این مرکز سبب گشته تا کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی اچ پی، دارای گارانتی و ضمانت معتبر باشد.

اشتراک گذاری