جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ اچ پی

سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ اچ پی، یکی دیگر از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این دستگاه است که متقاضیان و کاربران گرامی می‌توانند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن از آن بهره‌مند گردند. لولای لپ تاپ اچ پی، ممکن است به هر دلیل دچار مشکلاتی نظیر شکستگی شود. 

این شکستگی ها، ممکن است جزیی یا کلی باشند. مقاله‌ی پیش رو به بررسی مشکلات و خرابی های لولای لپ تاپ اچ پی اختصاص داده شده است. متخصصان و کارشناسان ما در پارت تعمیر لپ تاپ اچ پی ، قادرند با عیب یابی دقیق و به عمل آوردن تمهیدات ویژه، امکان تعمیر لپ تاپ اچ پی را مورد بررسی قرار دهند.

 در صورتی که تعمیرات تخصصی لولای لپ تاپ اچ پی‌، امکان‌پذیر نباشد، تعویض آن با نمونه‌ی اورجینال انجام می‌گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی خدمات این پارت، در خصوص این امر بپردازیم.

تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی

آیا تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی امکان پذیر است؟

در صورت وارد آمدن ضربات محکم و یا اتفاقاتی نظیر سقوط لپ تاپ، این امکان وجود دارد که لولای لپ‌تاپ، دچار شکستگی شود. این ضربات ممکن است علاوه بر خرابی لولا، به آسیب‌دیدگی صفحه نمایش و کیبورد نیز منجر شود. در چنین مواقعی مراجعه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ می‌تواند ضامن بهبود و بازیابی سلامت دستگاه باشد. کارشناسان این مجموعه، امکان تعمیر لولای لپ تاپ را از راه‌های مختلف، مورد بررسی قرار می‌دهند. 

در بسیاری از مواقع آسیب‌دیدگی به حدی است که تعویض لولای لپ تاپ اچ پی، منطقی‌تر به نظر می‌رسد. متأسفانه بسیاری از مراکز سودجو با جوشکاری ناشیانه‌ی قسمت‌های شکسته‌ی لولا، کاربران را متحمل پرداخت هزینه‌های بعدی می‌کنند. به همین خاطر توصیه می‌شود، در مواقع بروز اشکال در این قطعه، به مراکز معتبر و مجاز مراجعه فرمایید. در ادامه به بررسی بیشتر تعویض لولای لپ تاپ اچ پی، خواهیم پرداخت.

تعویض لولای لپ تاپ اچ پی

همانطور که گفته شد، لولای لپ تاپ اچ پی ممکن است بر اثر وارد شدن ضربات محکم، با اشکالاتی روبرو شود که موجب خرابی های جدی در این قطعه ی حساس شود. در این مواقع، متخصص گزینه‌ی تعویض لولای لپ تاپ را پیشنهاد می‌کند، چرا که با ریسک کمتری همراه است.

 این سرویس در مواقعی مورد بررسی قرار می‌گیرد که نصب پایه‌های فولادی و رگلاژ لولاها و جوشکاری هولدر ال سی دی مشکلات جدا شدگی لولا یا حتی شکستگی های کوچک را مرتفع نسازد. تعویض این قطعه علاوه بر تجربه و مهارت، نیازمند ابزار و لوازم ویژه ایست که بسیاری از مراکز از آن برخوردار نیستند. 

به همین دلیل پیشنهاد میشود برای دریافت آن، حتما به پارت تعمیر نمایندگی لپ تاپ اچ پی مراجعه شود. تعویض لولا در این مجموعه، در کوتاه ترین زمان ممکن و به نوین ترین شیوه به انجام خواهد رسید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی مشمول گارانتی و ضمانت معتبر است.

تعویض لولای لپ تاپ اچ پی

هزینه تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی

هزینه تعویض لولای لپ تاپ اچ پی نسبت به تعمیر آن بیشتر است. برای تعیین هزینه تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی باید این قطعه توسط تکنسین عیب یابی و بررسی شود تا بر اساس میزان و نوع آسیب دیدگی بتوان در مورد هزینه تعمیر آن اظهار نظر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات از طریق شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

آموزش تعویض لولای لپ تاپ اچ پی

تعمیر و یا تعویض لولای لپ تاپ hp بسته به اشکال پیش آمده در این قطعه و سطح خرابی آن متفاوت است. در بعضی مواقع لولای لپ تاپ شکسته و امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این وضعیت کاربر ناچار است هزینه تعویض لولای لپ تاپ را پرداخت نماید. اما در شرایطی که اشکال پیش آمده در لولا، جزیی بوده و امکان بازسازی آن وجود دارد، هزینه تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ hp، پس از بررسی های کارشناسانه، به صاحب دستگاه اعلام شده و عملیات تعمیر آغاز می گردد. 

از آنجا که جنس لولای لپ تاپ ها، عموماً ترکیبی از فلزات و آلیاژ های مختلف است بنابراین استفاده از روش جوشکاری چندان کارساز نیست زیرا این کار باعث ضخیم شدن لولاها شده و سبب می شود تا لولا دیگر به درستی سر جای خود قرار نگیرد. در چنین شرایطی لازم است لولای شکسته با نمونه سالم آن تعویض شود. اگر شکستگی لولای لپ تاپ زیاد باشد، امکان تعمیر یا جوشکاری این قطعه وجود نخواهد داشت؛ زیرا فشار زیادی روی آن وجود دارد و اگر از حالت یکپارچه خارج شود، آسیب پذیر می شود.

نمایندگی لپ تاپ اچ پی

نمایندگی لپ تاپ اچ پی، با تکیه بر امکانات و مهارت بسیار بالای کادر فروش و تعمیر خود، آمادگی این را دارد تا تمام مطالبات کاربران از قبیل خرید انواع لپ تاپ های اچ پی و تعمیر و بازیابی این تجهیزات را پاسخگو باشد. یکی از تخصصی‌ترین امور انجام شده در نمایندگی لپ تاپ اچ پی ارائه‌ی خدماتی مثل تعمیر یا تعویض لولای لپ تاپ اچ پی است که برای کلیه مدل‌ها و نسخه‌های لپ تاپ انجام می‌شود.

 اگر از کاربران این لپ تاپ‌های محبوب هستید، این امکان برای شما فراهم شده است تا از بالاترین سطح خدمات مورد نیاز خود در هر کجا که هستید، بهره‌مند گردید. این سرویس ها، برای کسب اعتماد شما عزیزان، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز همراه است.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری