جستجو کردن
Close this search box.

فروشگاه مرکزی اچ پی

فروشگاه مرکزی اچ پی در ایران عرضه‌کننده‌ی کلیۀ محصولات کمپانی مرکزی اچ پی اعم از لپ‌تاپ، تبلت، پرینتر، هارد و غیره می‌باشد. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی اچ پی علاوه بر دارا بودن ضمانت‌نامه‌ مبنی بر اورجینال بودن محصول، از گواهی خدمات پس از فروش نیز برخوردارند. در صورتیکه شما نیز یکی از علاقه‌‌مندان محصولات اچ پی می‌باشید و قصد خرید یکی از تولیدات این شرکت را دارید، می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان فروشگاه مرکزی اچ پی در ایران دریافت نمایید.

کارشناسان فروشگاه مرکزی hp در ایران بدلیل ارتباط‌های مداوم با سایت‌های خبری، سایت اصلی کمپانی مرکزی اچ پی و نیز کار با محصولات این شرکت (چه در زمینه فروش و چه در زمینه تعمیر) تخصص و تسلط جامعی در ارتباط با ساختار و عملکرد محصولات مرکزی اچ پی یافته‌اند. آنها می‌توانند راهنمای مشتریان گرامی فروشگاه مرکزی محصولات اچ پی در هر زمینه‌ای باشند.

شما می‌توانید با حضور در «فروشگاه مرکزی اچ پی» تمامی اطلاعات ضروری جهت خرید هر یک از محصولات مرکزی اچ پی را بدست آورید.

فروشگاه مرکزی اچ پی

مشاوره پیش از فروش محصولات اچ پی

مشاوره پیش از فروش محصولات اچ پی در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می‌پذیرد که بر ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هر یک از دستگاه‌های اچ پی تسلط دارند. تسلط کارشناسان این مجموعه سبب گشته تا خریداران محترم، پیش از تهیه یک محصول، با ویژگی‌ها، ساختار نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و شیوه‌های کار با آن آشنا شوند.

تسلط نسبی خریدار بر موارد مذکور، زمینه‌ساز یک خرید هوشمندانه، آگاهانه و مقرون به صرفه برای وی خواهد بود. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به مشاوره‌های تخصصی پیش از خرید، به فروشگاه مرکزی اچ پی مراجعه نمایید و یا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب‌سایت این مرکز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش انواع محصولات اچ پی

فروش انواع محصولات اچ پی در این فروشگاه مرکزی اچ پی سبب گشته تا مراجعان محترم، بی هیچ فوت وقتی بتوانند نسبت به خرید محصول مورد نیازشان اقدام نمایند. کالاهای موجود در فروشگاه مرکزی اچ پی هر هفته بروزرسانی گشته و در صورت نیاز مشتری، فوریت‌هایی نیز در تهیه برخی کالاهای خاص اِعمال می‌شود.

برخی از محصولات عرضه شده در فروشگاه مرکزی اچ پی عبارتند از:

 • فروش اسکنر اچ پی
 • فروش آل این وان اچ پی
 • فروش دسکتاپ اچ پی
 • فروش هارد اچ پی
 • فروش کپی اچ پی
 • فروش پرینتر اچ پی
 • فروش لپ تاپ اچ پی
 • فروش تلویزیون اچ پی
 • فروش پرینتر اچ پی
 • فروش تبلت اچ پی
 • فروش فبلت اچ پی
 • فروش مانیتور اچ پی

فروش قطعات جانبی محصولات اچ پی

فروش قطعات جانبی محصولات اچ پی یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مرکز است که در راستای تأمین نیازها و خواست کاربران دستگاه‌های اچ پی انجام می‌پذیرد. کاربران دستگاه‌های اچ پی می‌توانند در صورت نیاز به هریک از قطعات و لوازم جانبی دستگاه‌های مورد استفاده‌شان، به فروشگاه مرکزی اچ پی مراجعه کنند و با حضور در پارت مربوطه، نسبت به خرید قطعه جانبی موردنیازشان اقدام کنند.

کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی اچ پی بدلیل احترام و تقید به اصول مشتری مداری و حفظ حقوق ارباب رجوع، با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما هموطنان گرامی خواهند بود و شما را در تجربه یک خرید خوب و مطمئن همراهی خواهند کرد.

واحدهای تعمیرات اچ پی

تعمیرات اچ پی، نیازمند حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت چاپ و الکترونیک است. تمامی محصولاتِ ساخته شده در کمپانی اچ پی، نظیر ماشین‌حساب، مانیتور، دوربین دیجیتال، کامپیوتر شخصی و لپ‌تاپ، پرینتر، اسکنر و تلویزیون، در صورت نیاز به تعمیر، می‌بایست بدست متخصصان این حوزه سپرده شوند؛ متخصصانی که ضمن آشنایی با تمامی قطعات دستگاه‌های مذکور، آگاهی و اطلاعات کاملی درباره‌ی عملکرد هر کدام از آن‌ها داشته باشند. آشنایی با عملکرد محصولات اچ پی، موجب می‌شود تا در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه، قطعات معیوبِ آن به سرعت شناسایی شده و تعمیر گردند.

تشخیص درست علت افت عملکرد دستگاه، ضمن آن‌که از آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری می‌کند، از تحمیل هرینه‌های دوچندان به کاربر پیشگیری می‌کند. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات اچ پی تخصصی‌ترین سرویس‌های موردنیاز را دریافت نمایید. خدمات مرتبط با فروش نیز با حضور در فروشگاه مرکزی اچ پی قابل دریافت است. واحدهای تعمیرات اچ پی در بخش زیر معرفی می‌شوند.