جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی هارد اچ پی

هارد یکی از تولیدات اصلی کمپانی اچ پی است و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا، کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. این کاربران، برای دریافت خدمات مورد نیازشان در زمینه ی خرید یا تعمیر هارد، نیاز به مرکزی معتبر و مجاز دارند. نمایندگی اچ پی مرکز سخت افزار ایران، ضمن توجه به این نیاز و گسترش روز افزون آن، واحدی مجزا را به فروش و تعمیرات این محصول اختصاص داده است.

با توجه به این که هارد پیچیدگی های خاص خود را دارد، لازم است که فروش و به ویژه تعمیرات آن، توسط افرادی انجام شود که اطلاعات کافی در مورد محصول و ویژگی های فنی آن داشته باشند. نمایندگی تعمیرات هارد hp با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات، از پرسنلی در بخش های ذکر شده کمک می گیرد که بر ویژگی های فنی انواع هارد، تسلط دارند. به همین دلیل نیز شاهد با کیفیت ترین سطح سرویس دهی در این مجموعه هستیم. برای اطلاع از خدمات گسترده ی نمایندگی هارد اچ پی، ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

نمایندگی هارد اچ پی

نمایندگی تعمیرات هارد اچ پی

تعمیرات را می توان مهم ترین فعالیت نمایندگی اچ پی به شمار آورد. طراحی ساختاری هارد به گونه ای است که قطعات آن با ظرافت ویژه ای کنار هم قرار گرفته اند و البته احتمال آسیب دیدگی آنها نیز بسیار بالا می باشد. 

ویروسی شدن، فرمت شدن اطلاعات، بدسکتوری، آسیب های فیزیکی، خرابی پلاتر، آلودگی یا خرابی هد، سوختن برد یا قطعات دیگر، آبخوردگی و مشکلاتی از این دست، چند نمونه از ایرادهایی هستند که ممکن است هارد اینترنال یا اکسترنال شما را درگیر کرده و اطلاعات شما را نیز در معرض خطر حذف شدن قرار دهند.

اگر این مشکلات به موقع برطرف نشوند، ممکن است بخش های دیگر هارد نیز آسیب دیده و دسترسی به اطلاعات به طور کلی غیر ممکن گردد. مهندسین با تجربه نمایندگی هارد اچ پی ، با استفاده از ابزار پیشرفته ای همچون کلین روم و pc 3000 ، اقدامات تعمیری لازم برای رفع مشکلات ذکر شده را انجام می دهند.

نمایندگی فروش هارد اچ پی

پیش تر گفتیم که یکی از حوزه های خدمات رسانی نمایندگی هارد اچ پی ، فروش این محصول به صورت رسمی و مجاز می باشد. همچنین به این نکته اشاره کردیم که هارد، محصولی با ساختار جدید و پیچیده است که خرید آن، مستلزم شناخت کامل ویژگی های فنی آن می باشد. 

مشاورین مجرب فروش در نمایندگی مورد بحث، به سبب سالها فعالیت در زمینه ی فروش هارد و حافظه های جانبی، با مشخصات و زیر و بم های فنی این محصول آشنایی کامل دارند.

وقتی شما برای خرید هارد به بخش فروش نمایندگی مجاز اچ پی مراجعه می کنید، همکاران ما اطلاعات جامعی به شما ارائه می دهند. این اطلاعات شامل مواردی همچون: اندازه، وزن، ظرفیت، نوع اتصال، رابط ها، سرعت چرخش، سرعت انتقال داده ها، قابلیت ها، نقاط ضعف و قوت و سازگاری های هارد می باشد.

 با استفاده از این اطلاعات، شما می توانید بهترین و کاربردی ترین هارد را از میان گزینه های موجود انتخاب کرده و متناسب با بودجه ی خود، خریدی به صرفه و مناسب داشته باشید.

خدمات نمایندگی اچ پی

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات نمایندگی اچ پی می توان به اقداماتی همچون تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ، تعمیر سخت افزاری لپ تاپ، تعمیرات تخصصی تبلت، تعمیر انواع آل این وان، تعمیر و رفع ایرادهای پرینتر، تعمیر دستگاه کپی، بررسی و رفع مشکلات عملکردی انواع اسکنر، تعمیرات انواع مانیتور و دسکتاپ، تعمیر هارد، شارژ کارتریج و بازیابی اطلاعات هارد اچ پی اشاره کرد. 

همچنین این مرکز در راستای فراهم کردن شرایط هرچه بهتر برای کاربران محترم و راحتی این عزیزان، سرویس در محل اچ پی را نیز برای دستگاه هایی مثل فتوکپی ارائه می دهد. با توجه به گارانتی خدمات نمایندگی مجاز اچ پی، مشتریان محترم می توانند از اصالت و صحت اقدامات انجام شده اطمینان کامل داشته باشند.

نمایندگی هارد اچ پی

بازیابی اطلاعات در نمایندگی هارد اچ پی

در میان همه ی مشکلاتی که ممکن است برای هارد ایجاد شود، فرمت شدن یکی از مهم ترین این مشکل ها به شمار می رود. از طرفی، هرگونه آسیب فیزیکی یا منطقی می تواند زمینه ساز حذف شدن اطلاعات موجود در هارد باشد. در این شرایط، نیاز به بازیابی اطلاعات یا ریکاوری است تا فایل های حذف شده، مجددا در دسترس کاربر قرار گرفته و قابل استفاده باشند. نمایندگی هارد اچ پی ، ترتیبی اتخاذ کرده که این فرایند، در شرایط حرفه ای و با استفاده از ابزار و برنامه های جدید و کاربردی انجام گردد.

چنانچه مشکل در بخش های سخت افزاری باشد، اول با انجام دادن اقداماتی نظیر جراحی هارد، قطعه ی مورد نظر ترمیم می گردد. سپس با بهره گیری از دستگاه پیشرفته و فوق کاربردی pc 3000، اقدام به بازیابی اطلاعات هارد hp می شود. 

در صورتی که مشکل از نقایص و ایرادهای نرم افزاری باشد هم همکاران ما با توجه به آخرین استانداردها و متدهای روز دنیا، فرایند ریکاوری را انجام داده و فایل های پاک شده را مجددا در اختیار کاربران قرار می دهند.

تعمیرات انواع هارد در نمایندگی هارد اچ پی

نکته ای که در مورد نمایندگی هارد اچ پی وجود دارد، این است که این مرکز فعالیت های خود را تنها به یک نوع خاص محدود نکرده است. همانطور که اطلاع دارید، هارد در انواع اینترنال یا داخلی، اکسترنال یا خارجی، ssd و … تولید شده است.

 هریک از این مدل ها، طراحی متفاوتی داشته و برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. هارد های اینترنال در لپ تاپ و کامپیوتر تعبیه می شوند و مدل های هارد اکسترنال ، به صورت پرتابل مورد استفاده کاربران قرار می گیرند.

 هارد های ssd نیز نوع دیگری هستند که سرعت انتقال به مراتب بالاتری داشته و همچون مدل های اینترنال، در داخل لپ تاپ یا کامپیوتر قرار می گیرند. کادر فنی نمایندگی مورد بحث، در حوزه ی ترمیم هریک از انواع هارد مذکور دوره دیده اند و توانایی ترمیم و رفع معایب انواع هارد اچ پی را دارا می باشند.

3.7/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری