جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات لپ تاپ HP

تعمیرات لپ تاپ HP، پس از بررسی دستگاه و عیب یابی آن توسط تکنسین های مجرب نمایندگی اچ پی مرکز سخت افزار ایران، اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای رفع ایرادات عملکردی لپ تاپ انجام می شوند. بعد از پایان مراحل تعمیرات لپ تاپ HP، دستگاه تست شده و بدون هرگونه ایرادی به کاربر تحویل داده می شود. اگر از این مدل استفاده کرده و اخیرا شاهد بروز مشکلاتی در آن بوده اید، تیم تعمیر لپ تاپ اچ پی، برای ارائه تخصصی ترین خدمات کنار شما هستند.

تعمیرات لپ تاپ اچ پی

تعمیرات لپ تاپ اچ پی در محل

 تعمیر لپ تاپ اچ پی در محل، به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری به تعمیرگاه، مشکلات این دستگاه را برطرف کنید. پس از ثبت سفارش این سرویس در سایت نمایندگی اچ پی، تیم تعمیرات به آدرس شما می آیند. تکنسین لپ تاپ ، بخش های مختلف آن را به خوبی بررسی و عیب یابی می کند.

سپس با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات، اجزای معیوب ترمیم شده و یا تعویض می گردند. تعمیرات لپ تاپ HP محل، هم به صورت خدمات پذیرش در محل ارائه می شود. به این صورت که کارشناس به محل مورد نظر شما اعزام شده لپ تاپ را تحویل گرفته و به نمایندگی تحویل میدهد. بعد از انجام تعمیرات در نمایندگی لپ تاپ اچ پی دستگاه در محل مورد نظر به شما تحویل داده می شود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی در تهران، کرج

تعمیر لپ تاپ اچ پی در کرج

لپ تاپ های اچ پی در بین کاربران ایرانی ، به محبوبیت قابل توجهی دست یافته اند. قدرت، کیفیت و یکپارچگی سخت افزاری و نرم افزاری این لپ تاپ ها ، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در بالا بودن، استقبالی ست که از سری های مختلف این تجهیزات، به عمل آمده است. 

این لپ تاپ ها، علی رغم قدرت بالا و کیفیتی که در طراحی و ساخت شان، مورد توجه قرار گرفته است، همچنان ممکن است به دلایل مختلفی با مشکل و اختلال در عملکرد مواجه شوند.

همین امر موجب شده، نمایندگی اچ پی، بخش مهمی از توجه و تخصص خود را به ارائه ی خدمات و سرویس های تعمیر لپ تاپ اچ پی در کرج ، اختصاص دهد. از این رو کاربران عزیز کرجی ، برای دریافت خدمات و سرویس های پشتیبانی تخصصی ، دیگر نیازی به مراجعه به مراکز نامعتبر نخواهند داشت. این مجموعه با برخورداری از واحدهای مجزا ، قادر است بالاترین سطح از استاندارد سرویس های تعمیر را در اختیار کاربران و دارندگان انواع لپ تاپ های اچ پی ، قرار دهد.

تعمیر لپ تاپ اچ پی در تهران

یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده از سوی نمایندگی اچ پی ، تعمیر لپ تاپ اچ پی در تهران است. این نمایندگی در شعب مختلفی به فعالیت میپردازد و خدمات متعدد پشتیبانی را در مناطق مختلف پایتخت به کلیه ی کاربران و دارندگان لپ تاپ های اچ پی ، ارائه میدهد.

کارشناسان و متخصصان فعال در این مجموعه، از تجربه و دانش بسیاری برخوردار هستند و بهره مندی از تجهیزات و ابزار مدرن و کارآمد، سبب شده، پروسه ی عیب یابی ، در کوتاه ترین زمان ممکن در انواع لپ تاپ های اچ پی به انجام برسد. بعد از عیب یابی دقیق، پروسه ی تعمیر و بازیابی این لپ تاپ ها، به تخصصی ترین و بهترین شیوه ی ممکن به انجام خواهد رسید. کلیه ی خدمات و سرویس های ارائه شده در خصوص تعمیر لپ تاپ hp در تهران ، با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز همراه خواهد بود.

تعمیر لپ تاپ اچ پی در مشهد

تعمیر لپ تاپ اچ پی در مشهد یکی از خدماتی است که نمایندگی اچ پی برای کاربران در مشهد در نظر گرفته است. خدمات سرویس و تعمیرات در کم ترین زمان و با ارائه گارانتی معتبر انجام می شود. با توجه به نوع خرابی یک فرآیند عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری به صورت دقیق انجام می شود. و پس از طی بررسی نوع مشکل به کاربر اعلام شده و در آخر تعمیر لپ تاپ اچ پی انجام می شود. 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی

نمایندگی تعمیر لپ تاپ hp یک درگاه معتبر است که در زمینه تعمیرات لپ تاپ اچ پی خدمات و سرویس های منحصر به فردی ارائه می دهد. تکیه گاه امن و مطمئن این نمایندگی، مرکز سخت افزار ایران است. لذا همه کاربران می توانند از خدمات متنوع نمایندگی لپ تاپ اچ پی استفاده کنند و هیچ نوع نگرانی درباره سرویس ها و خدمات آن نداشته باشند.

لپ تاپ اچ پی به عنوان یکی از شناخته شده ترین محصولات این کمپانی، کاربران زیادی دارد که به خدمات تعمیرات لپ تاپ اچ پی نیاز دارند. با همه کیفیتی که این دستگاه دارد، پیدایش مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری برای آن یک موضوع کاملا طبیعی و عادی است. آنچه مهم است این است که برای رفع این مشکلات حتما به یک مرکز معتبر مراجعه کنیم؛ هیچ جایی بهتر و مطمئن تر از نمایندگی لپ تاپ اچ پی نیست

تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران و کرج

چه خدماتی در مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی ارائه می شود ؟

هر سرویسی را که تصور کنید، در مرکز تعمیر لپ تاپ hp دریافت خواهید کرد. تعمیرات تمام لپ تاپ ها و سیستم های رایانه ای هرگز خارج از دو بخش نرم افزار و سخت افزار نیست. در مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه شناسایی و برطرف می شود.

کیفیت خدمات رسانی در این مرکز تا جایی است که توسط خود کاربران به یکدیگر معرفی می شود و هیچ افتخاری بالاتر و بیشتر از این برای نمایندگی لپ تاپ اچ پی نمی تواند باشد. نصب برنامه های پایه ای، کاربردی، سیستمیک و …، نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس اورجینال، تعمیر یا تعویض صفر تا صد قطعات سخت افزاری لپ تاپ اچ پی از جمله کارت گرافیک، مادربرد، ال سی دی، کیبورد و … تنها چند نمونه از خدمات و سرویس هایی است که توسط مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی ارائه می شود.

تعمیر پاور لپ تاپ اچ پی

پاور بخش مهم سیستم های رایانه ای از جمله لپ تاپ های اچ پی می باشد. این بخش از لپ تاپ وظیفه تامین انرژی و تقسیم بندی ولتاژ برق شهری برای شکل گیری فعالیت های مختلف لپ تاپ را برعهده دارد. بنابراین عامل اصلی خرابی پاور نوسانات برق است.

البته اتصالی های مرتبط با آبخوردگی نیز همواره می تواند به از کار افتادگی پاور و در نتیجه روشن نشدن لپ تاپ ختم شود. اگر پس از فشردن دکمه ی پاور، لپ تاپ روشن نمی شود؛ از فشردن پشت سر هم دکمه ی پاور و یا ضربه زدن به سیستم بپرهیزید و به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی مراجعه کنید. این مرکز طی مدت زمان کوتاهی کارایی پاور لپ تاپ را تعمیر می کند.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ اچ پی

کارت گرافیک قطعه ای در لپ تاپ است که با صفحه نمایش دستگاه ارتباط مستقیم دارد. وقتی کارت گرافیک خراب شود، در تصویر صفحه نمایش ایرادات و اختلالاتی ظاهر می شود. برای تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ تاپ اچ پی باید بررسی های دقیقی انجام شود. مثلا ابتدا باید چیپ گرافیک بررسی شود. 

معمولا خود چیپ گرافیک دچار مشکلات خاصی نمی شود و این اتصالات پایه های چیپ گرافیک به مادربرد لپ تاپ است که مشکل دار می شود. برای تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ اچ پی ، تعویض پایه های چیپ گرافیک موثر خواهد بود به شرطی که چیپ اصلاح شده برای مدل لپ تاپ اچ پی موجود باشد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی

مادربرد قطعه مهمی در لپ تاپ و سیستم های رایانه ای است؛ مرکز فرمان سیستم است و تمام قطعات دیگر مستقیم یا غیر مستقیم با مادربرد ارتباط دارند. تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی حساسیت ها و پیچیدگی های بسیاری دارد و به پیشرفته ترین تجهیزات و مدرن ترین ابزار برای رفع ایرادات آن نیاز است. 

عیب یابی مهمترین مسئله برای تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی است. مسائلی نظیر جریان کشیدگی، قطعه سوختگی، قطعه پریدگی، ترکیدگی ، نشت و تغییر حالت خازن، سوختگی SLOT های حافظه، ایرادات صوتی، ایرادات شیارهای گسترش گرافیک، ایرادات شیارهای گسترش PCI و … عامل اختلال و خرابی مادربرد لپ تاپ هستند. وقتی مشخص شود که ایراد مادربرد دقیقا از کدام قسمت است، مسیر تعمیر انتخاب و اجرا می شود.

تعمیر لپ تاپ HP در تهران و کرج

تعمیر تاچ‌پد لپ تاپ اچ پی

تعمیر تاچ‌پد لپ تاپ اچ پی نیز یکی دیگر از خدمات مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی است. مشکلات مربوط به تاچ پد می تواند هم نرم افزاری باشد و هم سخت افزاری. اگر تشخیص داده شود مشکل نرم افزاری است، رفع آن کار ساده و سریعی خواهد بود؛ اما اگر سخت افزاری باشد، به این معنی که تاچ پد شکسته یا خط و خشی شده باشد، امکان تعمیر تاچ‌پد لپ تاپ اچ پی بسیار پایین است، زیرا صدمات سخت افزاری به تاچ‌پد، معمولا جبران ناپذیر هستند. 

تعمیر تاچ‌پد لپ تاپ اچ پی سختی ها و پیچیدگی های زیادی دارد؛ کمترین و کوچکترین بی احتیاطی می تواند منجر به خرابی صد در صدی این بخش از لپ تاپ شود.

تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی

برای تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی نیز با خیال راحت به مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی مراجعه کنید. لولا قطعه ای در لپ تاپ است که با درب دستگاه و پس از آن با مادربرد ارتباط دارد. با دلیل استفاده زیاد از لپ تاپ و باز و بسته کردن درب آن در فواصل زمانی اندک و نزدیک به هم، همیشه امکان خرابی لولا وجود دارد. 

این سرویس تعمیراتی حساسیت های بسیار زیادی دارد، زیرا لولا اساسا در جای حساسی از دستگاه است و کمی دسترسی به آن و تعمیر آن سخت و پیچیده است. برای تعمیر لولای لپ تاپ اچ پی باید همه اصول حرفه ای و تخصصی در حوزه ترمیم و جوش پلاستیک رعایت شود تا نتیجه رضایت بخش باشد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ hp

یکی دیگر از خدمات ارائه شده  در مرکز تعمیر لپ تاپ تعمیر کیبورد لپ تاپ می باشد. تعمیر این قطعه ممکن است به حیطه سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه مرتبط باشد. شناسایی این امر در طی مراحل عیب یابی دقیق دستگاه  و بررسی آن میسر می شود.

خرابی کیبورد مشکلاتی را برای کاربران در پی دارد چرا که نمی توانند فرمان های لازم را به سیستم صادر کنند و  تاثیرات قابل توجه ای  برسرعت انتقال داده به سیستم  دارد. از آنجا که کیبورد لپ تاپ یکی از ملزومات اصلی ارتباط  کاربر با سیستم است و از اصلی ترین بخش های ارتباط با سیستم به شمار می آید، کارشناسان این مجموعه با طی کردن این مراحل  و کشف منشا بروز مشکل در دستگاه مجموعه اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر کیبورد لپ تاپ را اعمال می نمایند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ اچ پی

تعمیر فلت لپ تاپ اچ پی

چنانچه فلت لپ‌ تاپ HP خراب شود، فرآیند انتقال تصاویر از مادربرد به نمایشگر به درستی انجام نمی ‌گیرد. خرابی این قطعه با علائم بسیاری همراه است که مهم ترین آن تیره شدن صفحه نمایش پس از چند بار چشمک زدن می باشد. علاوه بر آن تاریک بودن مانیتور، ایجاد خطوط راه راه عمودی یا افقی و… نیز بیانگر صدمه دیدن فلت هستند. 

اگر نوت بوک شما دارای صفحه نمایش LCD باشد، فلت به کار برده شده در آن هم از نوع ال ‌سی ‌دی است. در لپ ‌تاپ‌ های مجهز به نمایشگر LED نیز فلت ‌های ال ای دی تعبیه می‌ شوند. با توجه به این که هر دو نوع این فلت‌ ها از داخل یا کنار لولا عبور می ‌کنند، در برابر آسیب ‌ها حساسیت زیادی دارند. لذا در صورت خرابی فلت کارشناسان نمایندگی اقدام به ترمیم آن می‌ کنند. البته گاهی به دلیل شدت صدمات تیم فنی مجموعه تشخیص می‌ دهند که تعمیرات لپ تاپ HP امکان پذیر نیست و قطعه نیاز به تعویض دارد.

تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی

یکی از حرفه ‌ای ‌ترین و تخصصی ‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی اچ پی تعویض ال ‌سی‌ دی لپ ‌تاپ است. تکنسین ‌های مرکز بعد از بررسی دستگاه و عیب یابی دقیق آن وسعت خرابی را تخمین می ‌زنند. سپس با توجه به آن اقدام به ترمیم یا تعویض LCD می‌ کنند. 

چنانچه به دلیل شدید بودن صدمات تعمیر امکان ‌پذیر نباشد، پس از کسب اجازه از مشتری قطعه را تعویض می‌ نمایند. در چنین شرایطی برای بهبود عملکرد دستگاه از ال ‌سی ‌دی‌ های اورجینال و با کیفیت استفاده می ‌شود.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی

تعمیر پورت های لپ تاپ اچ پی

اگر پورت‌ های لپ تاپ HP آسیب دیده باشند، در اتصال آن به دستگاه‌ های دیگر همچون موبایل، هارد و… با چالش مواجه خواهید شد. زیرا درگاه ‌های خراب نمی‌ توانند هیچ نوع دیوایس جانبی را شناسایی کنند. در نمایندگی سرویس های مربوط به تعمیرات لپ تاپ HP شامل رفع نواقص انواع پورت ‌ها می ‌شود.

بنابراین اگر پورت اترنت یا پورت USB سیستم شما صدمه دیده باشند، می ‌توانید روی خدمات این مجموعه حساب کنید. حتی در صورت نیاز به تعمیر جک 3.5 میلیمتری هدفون و پورت DVI هم کارشناسان نمایندگی اچ پی آماده خدمت رسانی به شما هستند. متخصصین این مرکز با استفاده از تجهیزات بسیار پیشرفته نخست فرآیند تست و عیب یابی پورت را انجام می ‌دهند. سپس انواع ایرادات سخت ‌افزاری یا نرم‌ افزاری آن را به طور کامل رفع می‌ کنند.

رفع مشکل خالی شدن شارژ لپ تاپ hp 

خالی شدن سریع شارژ لپ تاپ اچ پی مشکل رایجی است که کاربران از آن شکایت دارند. این مشکل حتی می تواند برای لپ تاپ خاموش رخ دهد. به هر حال باید بدانید خالی شدن سریع شارژ لپ تاپ برخلاف آنچه کاربران عادی می پندارند، ارتباطی به برند سازنده ی سیستم ندارد. عموما زمانی که باتری و یا مدار شارژ لپ تاپ دچار نقص فنی است، شارژ لپ تاپ به سرعت خالی می شود. البته مواردی چون میزان نور صفحه ی مانیتور و استفاده از حالت Sleep نیز در روند کاهش شارژ لپ تاپ تاثیرگذار است.

اگر استفاده ی چندانی از لپ تاپ ندارید و با مشکل خالی شدن شارژ رو به رو هستید؛ لپ تاپ مورد نظر را به دست کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی بسپارید. همکاران ما پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه اختلالات سخت افزاری موجود در لپ تاپ را برطرف خواهند کرد.

خدمات و تعمیرات لپ تاپ HP
 • تعمیرات لپ‌تاپ به دلیل مشکلاتی همچون خرابی چیپ رگیولاتور پاور Bad power regulator chips
 • مشکلات مربوط به کار نکردن کیبرد و عیب یابی و تعمیر آن
 • رفع مشکل لپ‌تاپ به علت بروز مشکلاتی همچون عدم برقراری مادربرد با کلیه قطعات اینترنال و اکسترنال در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • ریکاوری لپ‌تاپ به دلیل عدم برقراری ارتباط یک usb و یا چندین usb لپ‌تاپ ( خرابی usbها )
 • تعمیر لپ‌تاپ بابت مشکلاتی همچون کم نوری صفحه LCD dimming
 • رفع ایراد لپ‌تاپ بدلیل مشکلاتی از قبیل تغذیه نادرست و خرابی مدار باکها در مرکز تعمیرات اچ پی
 • تعمیرات لپ‌تاپ بابت مشکلاتی همچون پرش ال سی دی لپ‌تاپ
 • ریکاوری مادربرد لپ‌تاپ در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • تست کامل قطعات الکترونیکی لپ‌تاپ
 • تست کامل هارد در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • تعمیر لپ‌تاپ در مواقع روشن نشدن دستگاه که به اصطلاح به آن No power می گویند
 • تعمیرات لپ‌تاپ در مواقعی که روشن میشود ولی بوت نمیشود در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • رفع ایراد لپ‌تاپ بخاطر ندادن تصویر از پورتهای مختلف و LCD لپ‌تاپ
 • حل مشکل لپ‌تاپ در خاموش شدن ناگهانی لپ‌تاپ حین انجام کار
 • رفع ایراد لپ‌تاپ بابت دمای بالای لپ‌تاپ تا حدی که باعث هنگ کردن لپ‌تاپ می شود Over Heat در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • ترمیم و بازیابی لپ‌تاپ بابت رفع مشکلات باتری Battery charging problem
 • تعمیرات لپ‌تاپ جهت مشکلی همچون نداشتن خروجی صدا No Sound در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • ترمیم و بازیابی لپ‌تاپ به دلیل ریختن مایعات بر روی آن
 • تعمیرات باتری انواع لپ‌تاپ
 • ریکاوری لپ‌تاپ به دلیل سقوط لپ‌تاپ به درون مایعات در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی

رفع مشکل داغ شدن لپ تاپ اچ پی

از جمله سرویس هایی که در مرکز تعمیرات لپ تاپ HP ارائه می ‌شود، رفع داغی بیش از حد نوت بوک بوک ها است. تکنسین ‌های نمایندگی اچ پی برای حل چنین مشکلی نخست بخش های سخت افزاری رایانه را مورد بررسی قرار می دهند. برای مثال فن خنک کننده دستگاه را چک کرده و در صورت نیاز تمیز می‌ کنند. زیرا به مرور زمان لایه‌ هایی از گرد و خاک روی فن تجمع می ‌یابد که مانع جریان یافتن هوا می شود.

اگر داغی نوت بوک به خاطر ایرادات سخت ‌افزاری نباشد، کارشناسان می کوشند تا با اصلاحات نرم‌ افزاری عملکرد دستگاه را به حالت عادی برگردانند. گاهی اوقات هم نیازی به رفع عیوب سخت ‌افزاری یا نرم ‌افزاری نیست. بلکه تنها با قرار دادن لپ تاپ روی یک سطح صاف و خریداری پد خنک کننده می توان مشکل گرمای نامتعارف آن را برطرف کرد.

رفع مشکل هنگ کردن لپ تاپ  hp

هنگ کردن نوت بوک یکی از چالش ‌های ناامید کننده است که برای رفع آن می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

1. بستن برنامه‌ های بلا استفاده :

قبل از این که برای تعمیرات لپ تاپ HP به نمایندگی مراجعه کنید، بهتر است نرم ‌افزارهای بلا استفاده را ببندید. چون اجرای تعداد زیادی برنامه موجب می ‌شود که قدرت پردازش CPU کند شود و به دنبال آن دستگاه هنگ کند.

2. نصب آنتی ویروس :

ممکن است نفوذ بدافزارها و ویروس‌ ها در کندی رایانه شما نقش داشته باشند. به همین دلیل توصیه می شود با استفاده از یک آنتی ویروس اورجینال سیستم خود را اسکن نمایید.

3. در نظر گرفتن کانفیگ لپ تاپ :

قبل از این که هر نرم‌ افزاری را روی سیستم خود نصب کنید، لازم است ویژگی‌ های سخت ‌افزاری دستگاه را با آن تطبیق دهید. در غیر این صورت امکان دارد برنامه مورد نظر با کانفیگ لپ تاپ شما سازگار نباشد. لذا مشکلاتی مانند داغ شدن باتری و به دنبال آن هنگ کردن پیش می ‌آید.

4. آپدیت سیستم عامل :

چنانچه نسخه سیستم عامل نوت بوک شما قدیمی است، باید آن را در اسرع وقت به روز رسانی کنید. زیرا احتمال دارد هنگ کردن لپ ‌تاپ به خاطر قدیمی بودن سیستم عامل و باگ‌ های فراوان آن باشد.

5. عوض کردن ویندوز :

خرابی فایل ‌های رجیستری ویندوز یکی از شایع ‌ترین علل هنگ کردن نوت بوک های اچ پی به شمار می روند. به همین دلیل توصیه می‌ کنیم ویندوز را عوض نمایید تا فایل‌ های آسیب دیده رجیستری پاک شوند.

6. تعمیر سخت افزاری لپ تاپ :

و اما آخرین اقدام برای حل مشکل هنگ کردن سیستم این است که تعمیرات لپ تاپ HP را به متخصصین نمایندگی بسپارید. تکنسین های این مرکز تلاش می‌ کنند تا با تعمیر قطعاتی همچون مادربرد، هارد و رم رایانه ایرادات موجود را برطرف نمایند.

تعمیرات لپ تاپ اچ پی و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات اچ پی

مدیریت نمایندگی اچ پی در ایران پارت های موجود در این مرکز را به منظور ارائه هر چه تخصصی تر خدمات، به بخش های کوچکتر تقسیم نموده است. کارشناسان حاضر در نمایندگی اچ پی در ایران به دلیل برخورداری از دانش فنی و حضور در همایش‌های تخصصی-آموزشی، توانایی آن ‌را دارند تا تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های اچ پی را رفع و برطرف نمایند.

مدیریت نمایندگی اچ پی در ایران مشتری مداری را رکن اصلی فعالیت های این شرکت می داند و اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ اچ پی صورت می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با پارت‌های موجود در نمایندگی اچ پی در ایران و دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی اچ پی و جدیدترین محصولات نمایندگی اچ پی

کمپانی اچ پی از سردمداران طراحی و ساخت پرینترهای رنگی و سیاه و سفید است. نام این کمپانی مطرح و محبوب از کنار هم قرار گرفتن حروف اول نام مؤسسان این شرکت، یعنی هیولت (h) و پاکارد (p) شکل گرفته است. کمپانی اچ پی محصولات متنوع بسیاری به بازارهای جهانی عرضه می کند که برخی از آنها عبارتند از: چاپگر، سرور، رایانه‌های قابل حمل، پلاتر، دسکتاپ، اسمارت‌فون‌، تبلت و نرم‌افزارهای مدیریت شبکه و … . تعمیرات لپ تاپ اچ پی و انواع دیگر محصولات نیز در این مرکز انجام میشود. 

بد نیست بدانید که این شرکت با سرمایه‌گذاری ابتدایی ۵۳۸ دلار پایه‌گذاری شد و در نهایت تلاش‌های هیولت و پاکارد زمینه ساز آن گشت تا ظرف مدت هفت‌سال، سرمایه اولیه آن‌ها به ۹۰ میلیارد دلار برسد و شرکت آن‌ها به یکی از قطب‌های بزرگ صنعت کامپیوتر بدل گردد.

در صورتی که شما نیز از کاربران و یا حتی علاقمندان جدیدترین محصولات اچ پی هستید و در انتظار عرضه محصولات جدید از سوی کمپانی اچ پی هستید می توانید با مراجعه به بخش محصولات اچ پی با جدیدترین محصولات عرضه شده از سوی کمپانی اچ پی آشنا شوید. 

کارشناسان نمایندگی HP در ایران در بخش محصولات، به معرفی ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری جدیدترین دستگاه های اچ پی پرداخته اند و آنها را در قالب گزارش هایی در اختیار کاربران این وب سایت نهاده اند.

نمایندگی محصولات اچ پی

تعمیرات اچ پی و اخبار مرکز تخصصی اچ پی

تعمیرات لپ تاپ اچ پی یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات ارائه شده در این مرکز است که به دلیل پیاده‌سازی تمامی مراحل آن توسط تعمیرکاران زبده و متخصص از بالاترین سطح کیفی برخوردار است. کارشناسان این مرکز با تمرکز بر ساختار لپ تاپهای اچ پی و واکاوی تعداد بی‌شماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این محصول یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی آن را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر و سرویس آن را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

برخی از ویژگی های تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات و سرویس لپ تاپ اچ پی عبارتند از: رفع تمامی نواقص و خرابی‌ های لپ تاپ اچ پی، ارتقاء عملکرد دستگاه به دلیل استفاده از برخی راهکارهای ویژه در حین تعمیر و بازیابی لپ تاپ اچ پی، گردگیری حرفه‌ای تمامی اجزا و قطعات، استفاده از تجهیزات پیشرفته و هوشمند تعمیر، تعویض قطعات از کار افتاده با قطعات اصل و اورجینال و …

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز پیچیده ترین اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه خویش را رفع نموده و از دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط آسوده خاطر گردید. مطالب و اخبار تکمیلی مرتبط با این حوزه از طریق بخش اخبار مرکز تخصصی اچ پی قابل دسترسی است.

نمایندگی اچ پی و مقالات تعمیرگاه تخصصی اچ پی

نخستین مرحله در تعمیرات لپ تاپ اچ پی عیب یابی صحیح و انتخاب بهترین روش جهت رفع عیوب ایجاد شده در دستگاه است. عیب یابی صحیح و تخصصی دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان بخش مختل دستگاه را شناسایی کرده و از ورود به حوزه های نامرتبط خودداری ورزند. در سخنی کوتاه با مشتریانی که به مراکز غیرمجاز مراجعه نموده اند می‌توان به اشتباهات فاحش تعمیرکاران مبتدی و اقدامات ناشیانه برخی مراکز در زمینه تعمیرات لپ تاپ اچ پی و اصلاح آنها پی برد.

به عبارتی دیگر تغییر و تعویض بسیاری از قطعات در این مراکز بدون ضرورت صورت می‌ گیرد و قطعات جایگزین نیز عموماً تقلبی و با کیفیت پایین گزارش شده‌اند. به‌ منظور پیشگیری از وقوع چنین رویدادهایی، مرکز تعمیرات و سرویس لپ تاپ اچ پی پیشرفته‌ ترین تکنولوژی‌ های روز دنیا و ابزارآلات تخصصی تعمیر و ترمیم را در اختیار مهندسان و متخصصان این شرکت قرار داده است تا با تلفیق این دو مجموعه، فضایی کارآمد و تخصصی در حوزه تعمیرات اچ پی به وجود آورد.

به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقض در هرکدام از انواع لپ تاپ های اچ پی می‌بایست این محصولات را تنها به مرکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی بسپارید و از تعمیر آنها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را برای تعمیرات لپ تاپ اچ پی را ندارند، بپرهیزید.

 زیرا تعمیرات لپ تاپ hp توسط افراد غیر متخصص علاوه بر تحمیل هزینه های دوچندان به شما و وارد کردن صدمات جبران ناپذیر به دستگاه، ممکن است امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از میان ببرد. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به بخش زیر برخی از مطالب و مقالات تعمیرگاه تخصصی اچ پی را دریافت نمایند.

تعمیرات اچ پی و سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ اچ پی

اگرچه کمپانی اچ پی بروزترین فن آوری ها را در محصولات و تجهیزات خود به کار گرفته است لیکن با گذشت زمان و با استهلاک قطعات، بروز برخی از نواقص در تولیدات اچ پی امری بدیهی است. این اشکالات غالباً به دلیل عدم آشنایی کاربر با شیوه صحیح استفاده از دستگاه، استهلاک تدریجی قطعات، وجود گرد و غبار در بخش های حساس دستگاه و مواردی از این دست صورت می پذیرد.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت برخورد با این نواقص و اشکالات در هر یک از دستگاه های اچ پی با آسودگی خاطر به کادر فنی تعمیرات اچ پی مراجعه کنید و از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز بهره مند گردید. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات اچ پی به دلیل برخورداری از سالها سابقه در امر تعمیر و نیز بهره مندی از بروزترین ابزارآلات قادر به رفع و حل تمامی اشکالاتی هستند که ممکن است به هر دلیلی در دستگاه های شما ایجاد شده باشند.

همچنین کارشناسان تعمیرات و سرویس اچ پی به دلیل حضور در دوره های مداوم فوق تخصصی مهارت وافری در امر تعمیر و ترمیم تمامی قطعات سخت افزاری و سیستم‌ های نرم افزاری تولیدات اچ پی‌ یافته‌اند. شما کاربران گرامی می توانید سوالات متداول تعمیرات تخصصی اچ پی در ارتباط با خدمات ارائه شده در این مرکز را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های ممکن را اختیار شما قرار خواهند داد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در محل

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. مرکز سخت افزار ایران به دنبال تلفیق دو عنصر «تبحر» و «تعهد» در واحدهای تخصصی خویش بوده‌ است:

تبحر از آن رو که سرویس ها و خدمات ارائه شده در این مرکز می بایست در محلی مطمئن، به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت و سرعت انجام پذیرد و تعهد از آن روی که می‌بایست تمامی خدمات این مجموعه با احترام به حقوق کاربران و حفظ حریم شخصی و محرمانگی انجام پذیرد. 

مدیریت مرکز سخت افزار ایران اما به این امر نیز اکتفا نکرده و تمامی فضای این سازمان را مجهز به دوربین‌های مدار بسته ساخته است تا میزان نظارت خود بر این امر را به حداکثر میزان ممکن رساند. شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره‌مندی از امکانات این مرکز از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در مرکز اقدام نمایید.

هزینه تعمیر لپ تاپ اچ پی

تا زمانی که میزان خرابی توسط تکسین بررسی نشده است تعیین هزینه دقیق برای تعمیر لپ تاپ HP غیر ممکن است. عوامل دیگری هم در تعیین هزینه تعمیرات لپ تاپ اچ پی موثر هستند که می توان به تهیه قطعه جدید برای لپ تاپ، مدل لپ تاپ HP و نوع خرابی اشاره کرد. به عنوان مثال در صورت خرابی مدار تغذیه، احتمال خراب شدن بقیه مدارها در لپ تاپ اچ پی وجود دارد. به همین سبب تنها بعد از عیب یابی لپ تاپ اچ پی توسط نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی، می توان هزینه تعمیر آن را اعلام کرد.

هزینه تعمیر لپ تاپ اچ پی
4/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری

9 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام.یک Elitebook 2540p دارم ویندوز۱۰. یه مدت کوتاه نرم افزار های ادیت فوتوشاپ و پریمیر نصب کردم لب تاپ مشکلی در اجرای اینها نداشت ولی یکبار خاموش نمیشد که حس کردم از نرم افزارهای ادیته و پاک شون کردم . الان لب تاپ موقع فیلم دیدن یا دانلود فریز میشه عملکردش کند شده و گاهی صفحه سفید میشه . مشکل از درایو های گرافیکه؟؟ راهکاری که در قسمت سفید شدن صفحه ارائه دادید انجام بدم درست میشه ؟

  پاسخ
  • دوست عزیز لپ تاپ شما باید از نظر سخت افزاری و نرم افزاری توسط تکنسین متخصص عیب یابی شود.

   پاسخ
 • سلام. لب تاپ تبلت شو pro X2 دارم و در اثر کارکرد زیاد هرازگاهی شارژ نمی کنه. باید یکی دو هفته دست نزنم بعد شارژ می کنه. شارژر و سوکت مشکلی نداره. آیا می تونم بهش شوک بدم و اصولا چطوری ممکنه؟ متشکرم اگر اگر راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر شارژر و سوکت شارژ مشکلی نداره ممکنه ایراد از آی سی شارژ، برد شارژ، مدار شارژ و یا باطری باشه که این مورد باید توسط تکنسین بررسی و عیب یابی دقیق بشه. می تونید به صورت حضوری به یکی از شعب مرکز ما مراجعه کنید تا مورد بررسی قرار بگیره.

   پاسخ
 • سلام من یکی از دکمه های کیبورد لپ تاپم کار نمیکنه.آیا تعمیر میشه؟

  پاسخ
  • درود بر شما کاربر عزیز
   لپ تاپ شما باید توسط تکنسین بررسی شود. در صورت تعمیر نشدن دکمه لپ تاپ با تعویض آن مشکل کار نکردن دکمه لپ تاپ شما برطرف می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس با کارشناسان ما در واحد تعمیرات لپ تاپ اچ پی در نمایندگی مجاز اچ پی تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام من یه لپتاپ hp مدل elitebook 8440p چطور باید وارد bios بشم برای نصب ویندوز با فلش

  پاسخ
 • لیلا زارع
  6 آگوست 2022 13:47

  سلام. یه لپ تاپ اچ پی دارم. میتونم گرافیک لپ تاپم رو تعویض کنم؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید