جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

روشن نشدن تبلت اچ پی

: اگر با روشن نشدن تبلت اچ پی مواجه هستید، مشکل می‌تواند سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. ما در اینجا چند راه حل برای آن را ارائه خواهیم کرد.

آیا تبلت اچ پی شما روشن نمی‌شود؟ تبلت‌ها نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری ممکن است با مشکلات کوچک و بزرگی مواجه شوند که شما را کلافه می‌کنند. یکی از آن‌ها روشن نشدن تبلت است. برای شما فقط یک صفحه سیاه باقی مانده است که روشن نمی‌شود. اما دلیل روشن نشدن تبلت اچ پی چه می‌تواند باشد و چگونه باید آن را برطرف کرد؟

وقتی دکمه‌ی پاور تبلت اچ پی خود را فشار می‌دهید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و دستگاه روشن نمی‌شود؟ این لزوماً بدان معنا نیست که دستگاه شما دیگر هیچ کارایی ندارد. این مشکل می‌تواند به خاطر یک ایراد سخت افزاری به وجود آمده باشد. اما اگر مشکل نرم افزاری باشد، با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید مشکل روشن نشدن تبلت اچ پی را برطرف کنید.

روشن نشدن تبلت اچ پی

حل مشکل روشن نشدن تبلت اچ پی

  • به مدت چند دقیقه تبلت خود را شارژ‌ کنید

اگر باتری تبلت شما به طور کامل تخلیه شده باشد، با زدن دکمه پاور دستگاه روشن نخواهد شد. برای حل این مشکل، کابل شارژ را به تبلت HP خود بزنید و بگذارید چند دقیقه دستگاه شارژ شود. سپس مشکل را بررسی کنید و دستگاه را روشن کنید. اگر مشکل پابرجا بود، شارژر و کابل شارژ‌ خود را بررسی کنید ممکن است مشکل از شارژر باشد که نمی‌تواند انرژی را به تبلت شما منتقل کند.

اینو بخون حتما به کارت میاد : آموزش ریست کردن تبلت اچ پی

  • باتری را خارج کنید یا دکمه‌ی پاور را برای مدت طولانی نگه دارید

اگر قاب پشتی شما جدا می‌شود و می‌توانید باتری را خارج کنید، این کار را انجام دهید. سپس مجدداً باتری را داخل بدنه جایگذاری کنید. سپس دکمه‌ی پاور را برای چند ثانیه نگه دارید. با این کار یک شوک به باتری وارد خواهد شد و احتمالاً دستگاه شما روشن شود.

تعمیر مشکل روشن نشدن تبلت hp

اما اگر همچنان مشکل روشن نشدن تبلت اچ پی پابرجا بود، مشکل سخت افزاری است. ابتدای امر باید از یک باتری جایگزین استفاده شود، ممکن است باتری دستگاه شما خراب باشد و با تعویض باتری، تبلت HP شما روشن شود. همچنین باید سوکت شارژ تبلت شما نیز بررسی شود تا اگر مشکل از آن بود، با تعویض سوکت تبلت شما مجدداً شارژ شود. 

به جز این موارد، مشکل می‌تواند از برد دستگاه شما باشد که به بررسی دقیق‌تر نیاز خواهد داشت. تعمیر تبلت اچ پی با بهره‌گیری از متخصصان کارآزموده و مدرن‌ترین ابزارآلات تعمیرات می‌تواند مشکل روشن نشدن تبلت HP شما را با بالاترین دقت برطرف کند. همچنین اگر نیاز به تعویض قطعه بود، سوکت شارژ یا باتری دستگاه شما با یک قطعه‌ی اورجینال باکیفیت تعویض خواهد شد.

اشتراک گذاری