جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی تبلت اچ پی

نمایشگرها، یکی از مهم‌ترین قطعات در گوشی‌ها، تبلت‌ها و هر دستگاهی هستند که از رابط کاربری لمسی استفاده می‌کنند. اگر شما از تبلتی استفاده کنید که نمایشگر آن وضوح کافی را برای دیدن یک فیلم ندارد یا دچار شکستگی شده که به شما اجازه نمی‌دهد بتوانید همه جای صفحه را لمس کنید، این از لذت داشتن تبلت به شدت می‌کاهد. اگر صاحب یک تبلت اچ پی هستید و نمایشگر تبلت شما دچار مشکل شده است، می‌توانید با تعویض ال سی دی تبلت اچ پی آن را مثل روز اولش کنید.

تعویض ال سی دی تبلت اچ پی

مشکلات تصویر در ال سی دی تبلت اچ پی

آیا در تصویردهی تبلت Hp خود مشکل دارید؟ این مشکل می‌تواند چند دلیل داشته باشد. اگر از تبلت‌های قدیمی استفاده می‌کنید، ممکن است مشکل از هیولتاژ باشد. همچنین مشکل می‌تواند از چیپ گرافیکی سیستم شما نیز باشد. اما اگر هیچ یک از این‌ها نبود، مشکل از خود ال سی دی دستگاه شماست. اگر تبلت شما ضربه خورده یا روی زمین افتاده باشد، احتمال بروز این مشکل بیشتر است. گاهی ممکن است تعدادی پیکسل روی صفحه سوخته باشد، بخشی از نمایشگر تیره رنگ شده باشد یا روشنایی صفحه مانند گذشته نباشد و کمتر شده باشد. در این مواقع شما می‌توانید با تعویض ال سی دی تبلت اچ پی آن را مانند روز اولش کنید.

نشانه های خرابی ال سی دی تبلت اچ پی

  • نمایش لکه های تیره یا تار عنکبوتی
  • تصویر ال سی دی تاریک است
  • مشاهده ی رگه های جوهر روی ال سی دی

تعویض ال سی دی تبلت اچ پی در نمایندگی اچ پی IHC

شما می‌توانید با تعویض ال سی دی تبلت اچ پی عملکردی که در ابتدای استفاده ارائه می‌کرده را در اختیار بگیرید. البته این به شرطی است که پنل استفاده شده برای تبلت شما، از نوع اورجینال باشد. با توجه به پنل‌های غیر اورجینال متعدد در بازار که از کیفیت پایین‌تری نیز برخوردارند، مهم است که شما حتماً ال سی دی تبلت Hp خود را در یک مرکز خدماتی مجاز و مطمئن انجام دهید. 

اگر روی تبلت شما یک پنل غیر اورجینال که به طبع ارزان‌تر از پنل اصلی اچ پی است استفاده شود، ممکن است شما نتوانید آن کیفیت همیشگی را روی تبلت خود داشته باشید و حتی به خاطر تأخیر بیشتری که به همراه دارند، شما را در هنگام اجرای بازی‌های اندرویدی به مشکل می‌اندازند. نمایندگی تعمیر تبلت اچ پی IHC با استفاده از ال سی دی باکیفیت مشابه ال سی دی روی خود تبلت شما، اورجینال بودن آن و عملکرد مثل روز اول آن را تضمین می‌کند.

اشتراک گذاری