جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

راهنمای خرید پرینتر hp

متقاضیان خرید پرینتر با پرسش های بسیاری در مورد این محصولات روبرو هستند. این تجهیزات در انواع مختلف و برای کاربرد های متفاوتی طراحی و روانه ی بازار گشته اند. معیارهای بسیاری در خرید پرینترها موثر است که شاید بسیاری از خریداران از آن مطلع نباشند. به همین خاطر این مقاله را به عنوان راهنمای خرید پرینتر hp در اختیار کاربران عزیز قرار دادیم.

راهنمای خرید پرینتر hp

به طور کلی خریداران پرینترهای اچ پی زمان مراجعه به نمایندگی فروش پرینتر hp با سوالاتی نظیر، خرید پرینتر لیزری یا جوهرافشان؟ قابلیت یا عدم قابلیت اتصال به اینترنت؟ خرید دستگاه خانگی یا غیرخانگی؟ خرید پرینتر چندکاره یا تک کاره؟ پرینتر جوهر افشان یا لیزری؟ روبرو هستند. هر کدام از این ویژگی ها، قیمت های مختلفی را برای دستگاه رقم میزند. مشاوران فروش حاضر در نمایندگی فروش اچ پی ، میتوانند به صورت حضوری و در قالب جلسات مشاوره تمامی راهنمایی های لازم را برای انتخاب صحیح از بین انواع پرینترهای اچ پی در اختیار متقاضیان محترم قرار دهند.

با ما همراه باشید تا مهم ترین و اصلی ترین معیارهای خرید پرینتر را با هم مرور کنیم. پس از خرید پرینتر کارشناسان تعمیر پرینتر hp تا هر زمان که شما بخواهید کنارتان هستند و در صورت بروز مشکل درپرینتر جهت تعمیرات به محل مورد نظر شما خواهند آمد.

مهم ترین نکات در راهنمای خرید پرینتر hp

پرینتر لیزری یا جوهرافشان ؟

از مهم ترین نکاتی که در راهنمای خرید پرینتر hp لازم است به آن پرداخته شود، لیزری یا جوهرافشان بودن پرینتر است. این نکته را میتوان اولین پرسشی که خریدار پرینتر با آن مواجه میشود دانست. پرینتر های جوهرافشان در انواع مدل ها و نسخه ها در بازار موجود هستند. این پرینتر ها می توانند نمودارهای رنگی و عکس های براق را چاپ کنند اما نمی توانند نوشته ها را به خوبی و خوانایی پرینترهای لیزری چاپ کنند. پرینترهای جوهر افشان بسیار کند تر از پرینترهای لیزری می باشند و هزینه مواد مصرفی آنها نیز بسیار بیشتر از پرینترهای لیزری است.

این تجهیزات برای چاپ تصاویر و عکس مورد استفاده قرار میگیرد. در مقابل پرینترهای لیزری هستند که بیشتر برای  مصارف اداری در نظر گرفته میشوند. چون قادر به چاپ صفحات زیاد در زمان کم هستند، هزینه مواد مصرفی آنها پایین است و دوام طولانی تری هم دارند. پرینترهای لیزری تک رنگ قادرند متون را با کیفیت و دقت بسیار بالا چاپ کنند. پس بنا به نیاز کاربر و اولویت های کاری او انتخاب بین این دو مدل صورت میگیرد. در بخش تفاوت های پرینتر لیزری و جوهر افشان اچ پی به بررسی تفاوت ها و مزایا و معایب هرکدام پرداخته شده است تا بتوانید مناسب ترین پرینتر را انتخاب نمایید.

پرینتر تک کاره یا همه کاره ؟

کمپانی اچ پی و سایر شرکت های تولید کننده ی پرینتر، مدتی ست به پرینترهای جوهرافشان یا لیزری، اسکنر و فکس و کپی هم اضافه می کنند. به این چاپگرها، پرینتر همه کاره گفته میشود. قادر است فکس ارسال یا دریافت کند، پرینت بگیرد، تصاویر یا متون را اسکن کند و یا از یک برگه کپی بگیرد. مسلما استفاده از چنین دستگاهی میتواند به کمتر شدن هزینه ها دامن بزند به شرطی که همه ی این آپشن ها مورد نیاز کاربر باشد.

قیمت چاپگرهای چند کاره نیز بسیار مناسب است تا جایی که می توانید یک پرینتر چندکاره ی HP با قیمت حدود 70 دلار تهیه کنید. در مجموع به عنوان نکته ای مهم در راهنمای خرید پرینتر hp میتوانیم تهیه ی چاپگرهای چندکاره ی اچ پی برای استفاده خانگی را پیشنهاد کنیم.

راهنمای خرید پرینتر hp

هزینه ی مواد مصرفی پرینتر را از قلم نیندازیم

یکی از موارد بسیار مهم که معمولا کاربران موقع خرید پرینتر اچ پی و یا سایر چاپگرهای موجود در بازار از قلم می اندازند، قیمت مواد مصرفی دستگاه است. از این رو تصمیم گرفتیم در راهنمای خرید پرینتر hp حتما به این نکته اشاره کنیم. لازم است بدانید قیمت کارتریج برخی از پرینترهای ارزان جوهرافشان با خود پرینتر برابری می کند، یعنی پس از چاپ حدود 150 تا 200 برگ، مجبور به پرداخت معادل قیمت پرینتر برای کارتریج جدید خواهید شد. لذا توصیه میشود حتما به این نکته توجه داشته باشید.

نمایندگی پرینتر اچ پی

با نظر به گسترش روز افزون تنوع پرینترهای اچ پی و افزایش فروش این تجهیزات، نمایندگی پرینتر اچ پی نیز به دامنه ی فعالیت خود افزوده است. اکنون نمایندگی hp با هدف پشتیبانی بیشتر از کاربران خود، در پنج شعبه در سطح شهر تهران و یک شعبه در کرج و مراکز مختلف خدمت رسانی در شهرستان های مختلف، توانسته است رضایت و اعتماد کاربران پرینترها و سایر ماشین های اداری اچ پی را جلب نماید. فعالیت این نمایندگی در دو حوزه ی اصلی فروش و تعمیر پرینترهای اچ پی خلاصه میشود. لازم است اشاره کنیم این مجموعه کلیه ی خدمات خود را با گارانتی ارائه میدهد.

اشتراک گذاری