اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر باتری لپ تاپ hp

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، که پس از چند سال استفاده از لپ تاپ خود، شاهد بروز ناکارآمدی هایی در عملکرد باتری آن شوید. باتری لپ تاپ ها معمولا در همان اوایل خرید خوب شارژ نگه میدارند اما پس از گذشت یکی دو سال، کم کم کارایی خود را از دست داده و عملا بی استفاده می شوند. باتری لپ تاپ های hp هم به دلیل برخورداری از ساختاری مشابه با باتری سایر لپ تاپ ها، از چنین قاعده ای مستثنی نیستند. چرا که باتری های لیتیومی قرار گرفته در این تجهیزات، عمر مفید مشخصی دارند.

گاهی ممکن است پیشروی این آسیب به حدی برسد که باتری، بیشتر از ۱۰ دقیقه هم لپ تاپ را روشن نگه ندارد. بدون شک چنین مشکلی میتواند برای هر کاربری آزاردهنده باشد. اما چه راهی برای جبران خسارت وارده به دستگاه وجود دارد؟ در چنین مواقعی دارندگان لپ تاپ hp، لازم است برای تعمیر باتری لپ تاپ hp خود، به  نمایندگی تعمیرات لپ تاپ hp مراجعه نمایند. این مجموعه، یکی از بهترین ارائه دهندگان خدماتی چون تعویض یا تعمیر باتری لپ تاپ hp است. از ان جا که ناکارآمدی و خرابی باتری لپ تاپ یکی از متداول ترین مشکلات دارندگان این دستگاه‌ها است، بر آن شدیم تا مقاله ی پیش رو را به بررسی دقیق تر این مسئله اختصاص دهیم.

تعمیر باتری لپ تاپ hp

چگونه از خرابی باتری لپ تاپ خود جلوگیری کنید

 • لپ تاپ خود را از گرما دور کنید.
 • جلوگیری از به صفر رسیدن باتری لپ تاپ.
 • تا حد امکان، لوازم و دستگاه های جانبی را از دستگاه خود، جدا کنید.
 • نرم افزارها و درایور های لپ تاپ خود را به روز رسانی کنید.
 • برنامه های فعال در پس زمینه را ببندید.
 • استفاده از حالت Hibernate به جای Sleep
 • کاهش نور پس زمینه تا حد امکان.
 • غیر فعال کردن برنامه هایی که به صورت اتوماتیک کار میکنند.
 • استفاده از آداپتور AC به جای باتری در صورت امکان.
 •  اقدامات لازم جهت تعمیر باتری لپ تاپ hpدر اسرع زمان.
 •  استفاده از کابل و شارژ اورجینال و مرغوب.

چه موقع به تعمیر باتری لپ تاپ hp نیاز داریم ؟

حال ممکن است با این سوال روبرو شوید که چه زمانی نیاز است اقدامات لازم جهت تعویض یا تعمیر باتری لپ تاپ hp خود را به عمل آورید؟ ویندوز به طور طبیعی کاربر را از میزان ظرفیت باتری دستگاه آگاه نمی‌کند. اما هنگامی که عمر باتری به انتها رسید، کاربر متوجه می‌شود که ظرفیت باتری به اندازه ی گذشته نیست. برای مثال اگر 3 ماه قبل می‌توانست 4 ساعت با باتری کار کند، اکنون این میزان به 20 دقیقه کاهش یافته است. به هر حال، هنگامی که ویندوز تشخیص دهد که ظرفیت باتری، به کمترین میزان ممکن رسیده است، به صورت خودکار به کاربر هشدارهای لازم را خواهد داد. پس هیچ وقت هشدارهای ویندوز را دست کم نگیرید، زیرا توجه به این پیام‌ها میتواند شما را از خرابی باتری لپ تاپ خود، آگاه سازد.

تعمیر باتری لپ تاپ hpرا به ما بسپارید

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ hp خدمات تخصصی و ویژه را جهت تعمیر باتری لپ تاپ hp ارائه می‌دهد. تعمیر انواع باتری در این مرکز بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان انجام می پذیرد. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ hpبا فراهم ساختن فضایی مناسب شرایطی را مهیا ساخته است که در آن خدماتی چون تعمیر و احیاء تمامی باتری های لپ تاپ hp امکان پذیر گشته است. چنانچه شما عزیزان با هر گونه مشکل در عملکرد باتری لپ تاپ خود مواجه شدید، میتوانید با مراجعه به این نمایندگی ، از تعمیر و بازیابی باتری خود، اطمینان حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی

تعمیر باتری لپ تاپ اچ پی ، یکی دیگر از خدماتی ست که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ hp ،ارائه میدهد. این نمایندگی هم اکنون در شعب مختلفی در تهران و کرج فعالیت دارد و خدمات خود را به کاربران شهرستانی نیز ارائه میدهد. مدیریت نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، تیمی از خبره ترین کارشناسان را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار آنان قرار داده است. این مجموعه با در اختیار داشتن آرشیو کاملی از قطعات و لوازم اورجینال، قادر است بالا ترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی را در اختیار متقاضیان و دارندگان انواع لپ تاپ hp، قرار دهد.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
فهرست