جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات چاپگر

مرکز تعمیرات چاپگر در جهت رفاه کاربران از جانب نمایندگی رسمی hp راه اندازی شده است. این تعمیرگاه خدمات ویژه ای ارائه می دهد. با استفاده از سرویس در محل پرینتر اچ پی  دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری به نمایندگی اچ پی ندارید. این خدمت مزایای بسیاری دارد که یکی از بهترین  آن ها صرفه جویی در وقت کاربران می باشد.

در ادامه ی این مقاله به معرفی بیشتر تعمیر پرینتر hp در محل و مزیت ها و نحوه ی دریافت خدمات مرتبط با آن می پردازیم. خدمات ارائه شده در سرویس در محل پرینتر در ادامه ذکر شده است.

تعمیرات چاپگر

روش استفاده از خدمات تعمیرات چاپگر

برای استفاده از خدمات تعمیر پرینتر hp در محل لازم است در قدم اول درخواست خود را در وبسایت ثبت کنید. بعد از مدت زمانی کوتاه همکاران ما در این بخش برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص اختلال پیش آمده برای پرینتر و تایید نهایی درخواستتان با شما تماس می گیرند.

پس از تایید تعمیرکاران به محل مورد نظر شما اعزام می شوند. تعمیرکاران پس از حضور درمحل در قدم اول عیب یابی دقیق از دستگاه را شروع می کنند، پس از پیدا کردن علت اختلال پیش آمده تعمیرات را شروع می کنند. پس از اتمام تعمیرات دستگاه توسط تکنسین اعزامی برای کاربران تست شده و در صورت تایید کارکرد صحیح تحویل داده می شود.تع

ویژگی های تعمیرات چاپگر

استفاده از خدمات تعمیرات چاپگر ویژگی های بسیاری دارد. عدم نیاز به جا به جایی این دستگاه از ویژگی های آن به شمار می رود. به همراه داشتن آرشیوی از بهترین ابزارآلات توسط تکنسین ها از دیگر مزایای آن است که نگرانی کاربر در خصوص تامین و تهیه ی قطعات و ابزار را برطرف می کند.

نظارت شما بر تمام مراحل تعمیرات از دیگر ویژگی های تعمیرگاه چاپگر در محل می باشد. شما می توانید در زمان حضور تعمیرکاران در محل مورد نظر تمامی سوالات خود را در خصوص نگهداری بهتر از دستگاه و کارکرد قطعات آن از تعمیرکاران بپرسید.

خدمات ارائه شده  تعمیرات چاپگر

  • تعمیرات کاغذ کش پرینتر
  • تعمیرات پیکاپ رولر پرینتر
  • سرویس کامل پرینتر
  • تعویض تمام قطعات معیوب پرینتر
  • تعمیرات درام چاپگر
  • تعمیر کارتریج پرینتر
  • شارژ کارتریج پرینتر 
  • تعویض کارتریج
  • شارژ تونر پرینتر

واحدهای تعمیرات چاپگر

واحد تعمیرات چاپگر به دلیل بهره مندی از بهترین متخصصان می تواند انواع عیوب پرینتر را برطرف کند. تعمیرات انواع پرینتر اچ پی در این واحد انجام می شود. تعمیرات پرینتر در این واحد توسط متخصصان مجرب انجام می شود. دسترسی این واحد به تمام قطعات اورجینال تعویض قطعات معیوب و جایگزینی آن ها را با نمونه های اورجینال ممکن کرده است.

تعویض قطعات تاثیر بسیاری بر حفظ کیفیت و کارایی دستگاه دارد. به یاد داشته باشید استفاده از قطعات تقلبی صرف نظر از اینکه هزینه ی کمتری دارد خرابی های بسیاری را برای دستگاه شما ایجاد می کند و باعث عملکرد ضعیف آن خواهد شد.

نمایندگی hp

نمایندگی hp به دلیل ارائه ی بهترین خدمات در زمانی کوتاه توانسته است اولویت اول کاربران باشد. نمایندگی hp با ارائه ی سرویس های کاربردی در خصوص تعمیرات و فروش انواع دستگاه های تولید شده توسط کمپانی hp توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند.

نمایندگی اچ پی با تاکید بر تضمین کیفیت و ارائه ی برترین خدمات به مشتریان به نامی ماندگار برای کاربران شده است. نمایندگی hp با تاکید بر مشتری مداری و تضمین کیفیت خدمات توانسته است بهترین ها را برای کاربران فراهم کند. جدیدترین محصولات hp در این نمایندگی به فروش می رسد. تمام محصولات hp همراه با ضمانت نامه ی معتبر و به صورت اورجینال ارائه می شوند.

تعمیرات hp

تعمیرات hp شامل بخش های متعددی است که هر کدام از این قسمت ها متخصص در امور تعمیرات یک محصول هستند. استفاده از ابزار مدرن باعث شده تا خدمات در کوتاه ترین زمان ارائه شود. کادر فنی این مجموعه را نیرو های متخصص و مجرب تشکیل داده است. تعمیرات اچ پی شامل تمام محصولات این کمپانی مثل دستگاه کپی، تبلت، پرینتر، هارد، آل این وان، اسکنر، مانیتور، پروژکتور، DESKTOP،  لپ تاپ و … می باشد.

همچنین اگر هر کدام از محصولات این کمپانی نیاز به تعویض قطعه داشته باشند همکاران ما در این بخش قطعه ی فرسوده را با یک قطعه ی اورجینال جایگزین خواهند کرد.  اصالت تمام قطعات تعویض شده برای کاربران تضمین می شود.

4/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری