اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی اچ پی

امروزه دستگاه کپی یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در ادارات، شرکت ها و مراکز گوناگون می باشد. دستگاه های کپی در دو مدل ایستاده و رومیزی تولید شده اند. کمپانی اچ پی در مدل های گوناگون این دستگاه را تولید کرده است. به دلیل سرعت بخشیدن در انجام امور مختلف تعمیر دستگاه کپی اچ پی دارای اهمیت بسیاری می باشد. لازم به ذکر است که تعمیر دستگاه کپی اچ پی در این مرکز تنها توسط کارشناسان مجرب انجام می شود.

ایرادات رایج دستگاه کپی اچ پی

در میان اختلالات رایج در این دستگاه ها، در اینجا به چند مورد از این مشکلات می پردازیم:

از بین رفتن کیفیت تصاویر چاپ شده

این مشکل اغلب به دلیل آسیب دیدگی درام دستگاه کپی پیش می آید. برای رفع این مشکل درام دستگاه باید تعویض شود.

چاپ خطوط بر روی برگه

این مشکل معمولا به دلیل درام آسیب دیده یا تونر کارتریج است. اگر کارتریج یا درام دچار آسیب شده باشد حتما باید تعویض شود.

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی اچ پی

یکی دیگر از رایج ترین مشکلات دستگاه کپی گیر کردن کاغذ در دستگاه می باشد. این مشکل معمولا به دلیل جای گذاری اشتباه کاغذ در دستگاه رخ می دهد. گاهی اندازه ی نامناسب کاغذ باعث گیر کردن آن در دستگاه می شود.

سرویس در محل و تعمیر دستگاه کپی اچ پی

این سرویس به کاربران کمک می کند تا در محل دلخواه خود به تعمیر دستگاه کپی اچ پی بپردازند. مزیت استفاده از این سرویس عدم مراجعه ی حضوری شما به نمایندگی می باشد. جا به جایی و حمل نقل دستگاه کپی به دلیل سنگینی و حجم زیاد این دستگاه امکان آسیب دیدگی آن را بیشتر می کند.

بنابراین استفاده از سرویس در محل از آسیب دیدگی دستگاه جلوگیری می کند. مراجعه ی حضوری تعمیرکار این امکان را به شما می دهد تا تمام سوالات خود در خصوص نحوه ی کار کردن با دستگاه و همچنین نگهداری بهتر از آن را از تعمیرکار بپرسید. تکنسین های اعزامی تمام ابزارآلات و قطعات مورد نیاز را به همراه دارند به همین دلیل نیازی نیست شما نگران تامین قطعات مورد نیاز باشید.

روش استفاده از سرویس در محل

برای استفاده از این سرویس از طریق راه های یاد شده در سایت می توانید اقدام کنید. پس از ثبت درخواست شما کارشناسان برای تایید با شما تماس خواهند گرفت و در صورت تمایل شما تعمیرکار را به محل مورد نظر شما می فرستند. پس از مراجعه، تعمیرکار به عیب یابی دقیق دستگاه می پردازد و سپس تعمیرات آن را شروع می کند.

خدمات سرویس در محل برای تعمیر دستگاه کپی اچ پی

خدمات ارائه شده در سرویس در محل برای انواع دستگاه کپی اچ پی کاربرد دارد. این خدمات شامل ترمیم و تعمیر قطعات آسیب دیده ، رفع تمام نقص های دستگاه، تعویض قطعات غیر قابل تعمیر و سرویس کامل دستگاه می باشد. تمام نیروهای این مجموعه دارای مهارت و تخصص لازم برای تعمیرات می باشند. بنابریان شما می توانید دستگاه معیوب خود را به این مرکز بسپارید و آن را سالم تحویل بگیرید.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی سالهاست با تلاش و تجربه توانسته است بهترین خدمات را به کاربران ارائه کند. نمایندگی اچ پی با بهره مندی از متخصصان و مهندسان مجرب در بخش فروش و تعمیرات بهترین سرویس ها را ارائه می کند. حضور مشاوران به خریداران کمک می کند تا انتخابی آگاهانه و هوشمندانه داشته باشند. تمام سرویس های فروش و تعمیرات در این نمایندگی عرضه می شوند. شما می توانید برای خریداری انواع محصولات اچ پی به این نمایندگی مراجعه کنید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری