اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی با استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه انجام میشه. پرینتر لیزری یکی از انواع پرینتر هاست که برای کارهای خاصی تولید و استفاده میشه. از اسم دستگاه مشخصه که با سیستم لیزر کار میکنه و از همین باب هم یکمی به دستگاه کپی شباهت داره. پرینتر لیزری به کمک فناوری لیزر همون کار چاپ و پرینتر رو انجام میده با این تفاوت که ساختار لیزری داره و نه جوهری. این مدل از پرینتر توی بازار ماشین های اداری و دفتری به اندازه کافی شناخته شده هست.

در مورد نحوه کار و عملکرد پرینتر لیزری باید بگیم که توی این مدل از پرینتر ها کیفیت چاپ وابستگی شدیدی به کیفیت لیزر و نور اون داره. ماده اصلی که توی مخزن کارتریج پرینتر لیزری استفاده میشه، تونره. حتما میدونین که توی میدان رقابت بر سر کیفیت، این پرینتر لیزریه که پرینتر جوهرافشان رو مغلوب میکنه و پیروز میدان میشه. تمام این ویژگی ها سبب میشه که مسیر تعمیر پرینتر لیزری اچ پی مسیر متفاوت و جداگونه ای داشته باشه و نیاز به تخصص و مهارت خاص خودش داشته باشه.

برای همین هم باید تعمیر پرینتر لیزری اچ پی رو فقط از مراکز و تکنسین هایی بخواین که کارشون همین باشه. فراموش نکنین که با وجود خروجی بالاتری که پرینتر لیزری نسبت به جوهر افشان داره، بازم امکان خرابی برای اون وجود داره و ممکنه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی توی اون ایجاد بشه.

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

نحوه تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

مسیر تعمیر پرینتر لیزری اچ پی بعد از عیب یابی دقیق مشخص میشه. از اونجا که پرینتر لیزری برای چاپ فرم ها و اسناد اداری بسیار مناسبه و با توجه به سرعت بالای چاپ، کمتر به تعویض یا شارژ کارتریج نیاز دارد، اما با این حال بی نیاز به تعمیر هم نیست. همون طور که قبلا هم اشاره کردیم تعمیر پرینتر لیزری اچ پی به دلیل متفاوت بودن ساختار اون با پرینتر های دیگه به تخصص، ابزار و تجهیزات خاص و پیشرفته نیاز داره.

باید توجه داشته باشین که اگه با مشکلاتی مثل پرینت نگرفتن، وجود خطوط سیاه روی برگه، افت کیفیت پرینت، نامفهوم چاپ شدن برگه، ایجاد لکه هایی روی برگه، گیر کردن کاغذ در دستگاه، خرابی کاغذ کش، خاموش شدن ناگهانی پرینتر، روشن نشدن دستگاه، خوانده نشدن پرینتر در سیستم و… روبه هستید، نمیتونین زمان تعمیر پرینتر لیزری اچ پی رو به تعویق بندازین و باید هرچه سریع تر نسبت به تعمیر اون اقدامات لازم رو انجام بدین. هر کدوم از این مشکلات به دلایل خاصی ایجاد میشن که تنها یک عیب یابی دقیق میتونه ریشه اختلال رو تعیین و مسیر تعمیر رو مشخص کنه.

خدمات اختصاصی واحد تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

 • تعمیر گیربکس و درام کیت پرینتر لیزری اچ پی
 • تعمیر هد و اسکن لیزر پرینتر لیزری اچ پی
 • تعویض و تعمیر فیلم فیوزینگ چاپگر لیزری اچ پی
 • تعویض پد و پیکاپ پرینتر لیزری اچ پی
 • نصب تانک بر روی چاپگرهای لیزری اچ پی
 • جنرال سرویس پرینتر لیزری به کمک واحد تعمیر پرینتر لیزری اچ پی
 • رفع عیوبب کاغذکش پرینتر لیزری اچ پی
 • رفع عیوب مربوط کیفیت چاپ در چاپگر رنگی لیزری اچ پی
 • اجرای تنظیمات لیزر و ترجمه ارورهای مربوطه
 • تمیز کردن لیزر یونیت و بررسی اشکالات مربوط به اون به کمک واحد تعمیر پرینتر لیزری اچ پی
 • شارژ کارتریج پرینتر رنگی و سیاه و سفید لیزری اچ پی
 • ترجمه ارورهای پرینتر لیزری اچ پی

تعمیر پرینتر لیزری اچ پی رو به کدام مرکز بسپاریم؟

انتخاب یه مرکز معتبر و تخصصی برای تعمیر پرینتر لیزری اچ پی مهمترین و اصلی ترین کاریه که یه کاربر آگاه میتونه انجام بده. چون فقط مراکز مجهز و مجاز هستن که به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته بهترین و با کیفیت ترین خدمات رو به شما ارائه میدن. به این ترتیب از ورود آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه خود به شکل هوشمندانه ای جلوگیری خواهید کرد.

واحد تعمیر پرینتر لیزری اچ پی بعد از عیب یابی دقیق، ریشه مشکل موجود رو شناسایی و از مسیر درست تعمیر و ترمیم میکنه. تعمیر یا تعویض قطعاتی مثل پلیت تایمینگ، داکتر بلید پنل، ریبون، کارتریج، بایوس، یونیت فیوزینگ، یونیت لیزر، برد و نیز شارژ یا تعویض کارتریج از جمله اقداماتی هستن که برای رفع مشکلات پرینتر لیزری اچ پی انجام میشن.

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی یه جای معتبر و قانونیه که سرویس های مختلف و مفیدی رو توی حوزه فروش، پس از فروش و تعمیرات اچ پی به همه کاربرای تهرانی و شهرستانی ارائه میده. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و همه محصولات اچ پی رو توی حوزه های مختلف پشتیبانی میکنه. پیشنهاد ما اینه که برای دریافت اطلاعات بیشتر با واحد کال سنتر نمایندگی اچ پی تماس بگیرین. شماره های تماس رو از بالای همین صفحه جست و جو کنین.

اشتراک گذاری