اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر لپ‌تاپ اچ پی

تعمیر لپ‌تاپ اچ پی با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی رسمی اچ پی انجام میگردد. وزن لپتاپ معمولا بین ۱ تا ۷ کیلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگی دارد. این رایانه کوچکتر از رایانه‌ های رومیزی است .دستگاه مذکور میتواند با یک باتری کارکند. یا از یک آداپتور AC/DC خارجی تغذیه شود. بسیاری از آنها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر فرایندها در هنگام قطع برق مفید است. لپتاپ ها به طور کلی دارای همان اجزایی هستند که در یک رایانه رومیزی وجود دارد.

با این تفاوت که تا جای ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده ‌است. تعمیر لپ‌تاپ اچ پی از طریق دو آپشن سرویس در محل و سرویس در مرکز صورت میگیرد. چنانچه کاربران مایل به تعمیر دستگاه در مرکز باشند باید به واحد مرتبط مراجعه کنند. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از آپشن سرویس در محل میباشد. کاربران با بکارگیری خدمت سرویس در محل نیازی برای مراجعه به یک مکان فیزیکی نخواهند داشت. تعمیر لپ‌تاپ اچ پی نیاز به حضور کارشناسان متخصص دارد. این مرکز برای جذب تعمیرکاران توانمند تمامی تلاش خود را انجام داده است.

تعمیر لپ‌تاپ اچ پی

مهندسین مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی در دیگر واحدهای تعمیرات به رفع ایراد سایر محصولات اچ پی میپرداند. کارگاههای فنی این مرکز مجزا راه اندازی شده است . از این رو کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند. پروسه تعمیر لپ‌تاپ اچ پی با بکارگیری ابزارآلات درجه یک توسط مجربترین مهندسین کشور صورت میگیرد. بطور کلی لپتاپها دارای صفحه نمایش بلور مایع هستند و چند طرح حافظه درآنها برای RAM در نظر گرفته شده ‌است.

دستگاه مذکور دارای یک صفحه کلید سرخود میباشد. ضمنا یک ماوس نیز روی صفحه زیرین آن وجود دارد. البته میتوان صفحه ‌کلید و ماوس خارجی و جداگانه نیز به آنها متصل کرد. چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دیگر واحدهای تعمیرات اچ پی هستید، میتوانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردید.

 • تعمیرات لپ‌تاپ به دلیل مشکلاتی همچون خرابی چیپ رگیولاتور پاور Bad power regulator chips
 • مشکلات مربوط به کار نکردن کیبرد و عیب یابی و تعمیر آن
 • رفع مشکل لپ‌تاپ به علت بروز مشکلاتی همچون عدم برقراری مادربرد با کلیه قطعات اینترنال و اکسترنال در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • ریکاوری لپ‌تاپ به دلیل عدم برقراری ارتباط یک usb و یا چندین usb لپ‌تاپ ( خرابی usbها )
 • تعمیر لپ‌تاپ بابت مشکلاتی همچون کم نوری صفحه LCD dimming
 • رفع ایراد لپ‌تاپ بدلیل مشکلاتی از قبیل تغذیه نادرست و خرابی مدار باکها در مرکز تعمیرات اچ پی
 • تعمیرات لپ‌تاپ بابت مشکلاتی همچون پرش ال سی دی لپ‌تاپ
 • ریکاوری مادربرد لپ‌تاپ در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • تست کامل قطعات الکترونیکی لپ‌تاپ
 • تست کامل هارد در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی

 • تعمیر لپ‌تاپ در مواقع روشن نشدن دستگاه که به اصطلاح به آن No power می گویند
 • تعمیرات لپ‌تاپ در مواقعی که روشن میشود ولی بوت نمیشود در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • رفع ایراد لپ‌تاپ بخاطر ندادن تصویر از پورتهای مختلف و LCD لپ‌تاپ
 • حل مشکل لپ‌تاپ در خاموش شدن ناگهانی لپ‌تاپ حین انجام کار
 • رفع ایراد لپ‌تاپ بابت دمای بالای لپ‌تاپ تا حدی که باعث هنگ کردن لپ‌تاپ می شود Over Heat در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • ترمیم و بازیابی لپ‌تاپ بابت رفع مشکلات باتری Battery charging problem
 • تعمیرات لپ‌تاپ جهت مشکلی همچون نداشتن خروجی صدا No Sound در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • ترمیم و بازیابی لپ‌تاپ به دلیل ریختن مایعات بر روی آن
 • تعمیرات باتری انواع لپ‌تاپ
 • ریکاوری لپ‌تاپ به دلیل سقوط لپ‌تاپ به درون مایعات در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی

جمعی از کارشناسان بااستعداد مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی بخش اخبار را در سایت طراحی کرده اند . مطالب این بخش پس از بررسی و ویرایش و اطمینان از موثق بودن منبع در اختیار کاربران قرار داده میشوند. شما عزیزان میتوانید با مطالعه این خبرها اطلاعات خود را به روز نمایید. خدمات رسانی به مشتریان در مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی تحت نظارت دقیق مدیریت مجموعه میباشد.

لپتاپ‌ها در انواع مختلف ساخته شده اند. خریدار با توجه به کاری که میخواهد انجام بدهد آنرا خریداری میکند. لپتابها میتوانند بر یک طیف محاسباتی بین ابزار پرتابل قرار گیرند. نقطه استفاده آن مانند نرم ‌افزار دسک تاپ است. اما این دستگاه نمیتواند محاسبات متحرک را انجام دهد. با مراجعه به لینک اخبار لپ‌تاپ اچ پی و دیگر خبرها وارد بخش مذکور گردید.

مدیریت مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی با راه اندازی بخش مقالات در سایت سعی در افزایش سطح علمی کاربران دارد. مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی درزمینه ترمیم و بازسازی دستگاههای تولیدشده توسط کمپانی اچ پی فعالیت میکند.

نمایندگی اچ پی با در نظر گرفتن نیاز کاربران برای آشنایی با تکنولوژی نوین به ارائه مقالات عمومی و تخصصی همت گماشته است. ولتاژ الکتریکی، طرح مادربورد، آداپتور داخلی، کابل LCD و درایو فلاپی به صفحه اصلی لپتاپ متصل می باشند. آنها تحت اثر چند فیلد هستند. اینها پیچیده ‌تر از ابزار الکترونیکی مصرفی میباشند. لازم به ذکر است، قطعات متفاوت دارای مسائل خاص هستند. درنتیجه متخصصان باید با این ابزار و سخت‌ افزارها آشنایی پیدا کنند. با کلیک روی لینک مقالات لپ‌تاپ اچ پی و دیگر مقالات مقاله مدّنظرتان را مطالعه نمایید.

پرسنل مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی به معرفی دیگر محصولات اچ پی نیز پرداخته اند. این دستگاهها عبارتند از : لپتاپ ، تبلت ، فبلت ، پرینتر ، هارد ، دستگاه کپی ، اسکنر ، آل این وان ، مانیتور و دسکتاپ. درجهان امروز که کلیه امور اداری و تجاری با اینترنت انجام میشود نیاز انسان به لپتاپ و کامپیوتر بیش از پیش شده است.

کارشناسان مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی تحت نظارت اساتید مجرب مسلط به نگهداری از لپتاپ و تعمیر سیستم شده اند. مهندسین این مجموعه تعمیر آداپتور لپتاپ ، مین برد ، رایتر و مابقی بخشها را بصورت تخصصی و کامل انجام میدهند. برندهای معروف تولیدکننده لپتاپ عبارتند از : Apple ، ASUS ، IBM Lenovo ، Acer ، DELL ، MSI ، HP ، SONY ، Toshiba وFujitsu. با کلیک روی لینک انواع لپ‌تاپ اچ پی و دیگر محصولات اچ پی اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تکنسینهای مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی سوالات متداول تعمیرات اچ پی را پاسخ داده اند. کاربران با مطالعه این بخش میتوانند به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود دست پیدا نمایند. ضمنا مدیریت مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی با اختصاص دادن راههای ارتباطی شرایطی را مهیا کرده است تا کاربران دیگر سوالات خود را با کادر مجموعه درمیان بگذارند. ضمنا انتقادات و یشنهادات شما ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری میرساند.

اچ پی یک شرکت آمریکایی چندملیتی فناوری اطلاعات است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکتهای فناوری اطلاعات است. اچ پی تقریبا در تمامی کشورها فعالیت میکند. محصولات اصلی شرکت اچ ‌پی شامل چاپگر، سرور، رایانه ‌های قابل حمل، تلفنهای همراه هوشمند و لوحهای رایانه (تبلت) و نرم ‌افزارهای مدیریت شبکه است. با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات اچ پی وارد بخش مذکور گردید.

نمایندگی اچ پی تاکنون به واسطه بکارگیری مهندسین و کارشناسان توانمند واستفاده از ابزارآلات درجه یک ، توانسته موفقیت های بی شماری را در  حیطه ی فعالیتی خود کسب نماید . مدیریت این مرکز با تعیین دو هدف مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان ، توانسته به بهترین شکل به ارائه خدمات بپردازد.

نمایندگی اچ پی علاوه بر تعمیر به وارد کردن قطعات اورجینال نیز میپردازد. از این رو کاربران در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه، میتوانند از اصل بودن قطعه جایگزین مطمئن باشند. شما با آرامش خیال دستگاه خود را به دست تکنسینهای این مجموعه بسپارید. پرسنل این نمایندگی در طول سال ملزم به شرکت در دوره های آموزشی معتبر میباشند. لذا کیفیت خدمات تعمیراتی در نمایندگی اچ پی قابل مقایسه با هیچ مرکز مشابهی نمیباشد. همین امر دلیلی است بر قرار گیری این شرکت در جایگاهی ممتاز و چشمگیر. رسالت مهم مرکز تعمیر لپ‌تاپ اچ پی این است که کاربران بتوانند با صرف هزینه ای که مینمایند بیشترین بهره را ببرند.


5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email